Rezultate te kerkimit per termin: +Kryekuqi

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.516Z

Jonida mund të jetë vrarë dy ditë më parë, Ora News zbulon përmbajtjen e letrës

Ora Nes zbulon përmbajtjen e letrës që është gjetur në tavolinën e banesës së Sokrat Shanit në Krutje të Lushnjes. “Jonida ndodhet tek shtëpia e Ludit në Golem. Shtepia ndodhet përballë pishinës së një hoteli. Hotel P… Banesa në katin e katërt, Jonida është nga Krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.082Z

Vajza e mbytur në Golem gënjeu prindërit, tha se do shkonte te tezja

Jonida Çanaku, 29-vjeçarja e cila u gjet e vdekur në një banesë në Golem dhe me shenja dhune në trup, kishte dy ditë që ishte larguar nga banesa duke i gënjyer prindërit se do shkonte tek tezja. banesa ku u gjet vajza e pajete Por në të vërtetë ajo kishte shkuar në Golem për të ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.536Z

Vetevritet lushnjari letra tregon krim te dyte Mbyta dhe te dashuren ne Golem

Fier 15 gusht 2016 NOAal- Nje krim i dyfishte ka tronditur vendin diten e sotme ku nje burre ne moshe fillimisht ka vrare nje vajze te re me te cilen dyshohet se kisht nje lidhje dhe me pas i ka dhene fund jetes me arme zjarribr br Policia e Fierit ben me dije ngjarjen e rende duke publikuar detaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.538Z

Vrasja dhe vetëvrasja në Kavajë, zbardhet letra e lënë nga autori

Një krim i rëndë është zbulua sot pas vetëvrasjes së një 65-vjeçari në Krutje të Lushnjes, i cili më parë në Golem të Kavajës kishte vrarë një vajzë 29 vjeçe, e identifikuar si Jonida Çanaku. Por pak para se të bënte vetëvrasje, lushnjari Sokrat Shanaj shkroi një letër dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.100Z

Gruaja e Sokratit e njihte te dashuren e te shoqit do gje e moren me vete

Isha ne shtepi duke punuar kur u degjuan krismat Per ate se cfare kishte ndodhur me pare nuk kam asnje te dhene nuk dija asgje Keshtu shprehet bashkeshortja e 65-vjecarit Sokrat Shani i cili mengjesin e se henes u vetevra me plumb ne goje ne banesen e tij ne fshatin Krutje e Siperme ne Lushnjebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.082Z

Krimi në Golem, autori u vetëvra me plumb në gojë. Kishte lënë tri letra

Prokuroria bën me dije detaje të reja nga ngjarja tragjike që tronditi opinionin sot në Krutje të Lushnjës dhe në Golem. Mësohet se ka qenë një telefonatë rreth orës 07:00 të mëngjesit të sotëm, që ka njoftuar sallën operative të Komisariatit të Lushnjes se, në fshatin Krutje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.374Z

DY DOKUMENTE Të PANJOHURA PëR ARVANITëT DHE ROLIN E TYRE Në QëNDRESëN ANTIOSMANE

ARVANITËT NË NDESHJET E PARA ME OSMANËT Historia e arvanitëve, kësaj pjese të popullsisë mesjetare shqiptare të shkulur nga trungu i atdheut amë dhe vendosur në territoret e Greqisë kontinentale e ishullore, është fare pak e kërkuar dhe trajtuar nga institucionet shkencore, apo studiue

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama