Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri +Berisha

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.635Z

Kryeministri Berisha takon pilotin James Berisha

TIRANE - Kryeministri Berisha priti sot në një takim, pilotin shqiptaro-amerikan James Berisha, pas kthimit nga Eritrea, ku u burgos gjatë një fluturimi në kuadër të misionit të tij sensibilizues “Të fluturosh për Kosovën”. Kryeminis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.271Z

Kryeministri Berisha uron Janullatosin

TIRANE- Kryeministri Berisha i uroi sot Ditën e Emrit Fortlumturisë së Tij, Anastas Janullatos, Kryepeshkop i Tiranës, Durrësit dhe i gjithë Shqipërisë. Me këtë rast, Kryeministri Berisha zhvilloi një vizitë në Kishën Ortodokse Autoqefale Shqiptare“ Ne jemi shumë mirënjohës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.351Z

KRYEMINISTRI BERISHA LAKURIQ

"Fabrika e çmontimit të municioneve në Gërdec nuk ishte një bazë ushtarake". Kryeministri Berisha është kujdesur ta theksojë disa herë një gjë të tillë, qysh në fillim të intervistës së tij në emisionin "Hard Talk" të BBC. Si shpjegohet që ju nuk kishit asnjë ide për Gërdecin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.855Z

Kryeministri Berisha, vizitë në Kroaci

Kryeministri Sali Berisha ndodhet në Kroaci në një vizitë dy ditore, i ftuar nga homologu i tij kroat, Ivo Sanader. Berisha është i shoqëruar në këtë vizitë nga ministri i Ekonomisë, Tregtisë dhe Energjetikës, Genc Ruli. Kryeministri Berisha do të pritet nga homologu i tij Sanader, me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:29.331Z

Kryeministri Berisha niset drejt Katarit

Kryeministri Berisha u nis dje për një vizitë zyrtare dyditore në Katar, me ftesë të Kryeministrit të Katarit Sheikh Hamad bin Jassem bin Jabr Al Thani. Në këtë qëndrim, Kryeministri shoqërohet nga ministri i Financave, Ridvan Bode. Gjatë takimeve në Katar, Kryeministri Berisha do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.590Z

Kryeministri Berisha, vizite metalurgut

TIRANE - Kryeministri Sali Berisha vizitoi dje ne repartin e djegieve ne Spitalin Ushtarak te Tiranes, metalurgun Veli Jahja. Punetori i plagosur rende ne shperthimin e ndodhur dy dite me pare, ne Uzinen e Shkrirjes se Celiqeve ne Elbasan, eshte duke u trajtuar ne kete spital. Kryeministri u interes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.480Z

'> Kryeministri Berisha sëmurë

Konfirmohet zyrtarisht arsyeja e mungesës se kryeministrit Berisha ditët e fundit ne publik. Sipas zëdhënëses se re te kreut te qeverise, Erla Mehilli, Berisha prej dy ditësh vuan nga një gjendje gripale me çrregullime digjestive. Ne këtë njoftim zyrtar, behet i ditur fakti se, gjendja sh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama