Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeministri

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.140Z

Kryeministri Mustafa u prit nga kryeministri Rama

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, u prit sot në takim pune nga kryeministri i Republikës së Shqipërisë, Edi Rama. Kryeministri Mustafa po qëndron në Tiranë, ku do të marrë pjesë në ceremoninë e inaugurimit të linjës së re të interkonjeksionit 400 kw Kosovë-Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.717Z

Kryeministri

Kryeministri aktual i Kosoves, Agim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.148Z

Kryeministri Edi Rama pritet nga Kryeministri i Suedisë

Kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar një vizitë dyditore në Stokholm, ku është ftuar të mbajë fjalën kryesore në samitin "Creative Time". Ditën e sotme, kreu i qeverisë Rama takoi Kryeministrin suedez Stefan Löfven me të cilin bisedoi mbi marrëdhëniet dypalëshe gjatë një d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.009Z

Kryeministri takon me Barroson

Kryeministri Berisha mbyll vizitën në Bruksel ku mori pjesë në Samitin e kryetarëve të shteteve dhe qeverive të partive të qendrës së djathtë të vendeve të BE-së dhe vendeve anëtare të Partive Popullore Evropiane. Gjatë vizitës së tij, Berisha është takuar me kryetarin e Komisio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.324Z

Kryeministri vizite mjekut

Kryeministri Sali Berisha vizitoi te premten ne Qendren Spitalore "Nene Tereza", kardiokirurgun Ali Refatllari, i cili gjendet i shtruar, pas plagosjes mengjesin e djeshem nga nje 35-vjecar, ne ambientet e kesaj qendre, sipas zyres se shtypit te Kryeministrise. Kryeministri Berisha pasi u interesua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.471Z

Kryeministri im plonker

Në fundjavë, tabloidi britanik Daily Mirror kish dalë me një titull të madh, ku lexohej: You Plonker! Do të thotë pak a shumë: Ju jeni idiot! Por ka dhe kuptimin: ju jeni rrotë k… Janë të gjitha gjasat që ta kenë përdorur me këtë kuptimin e dytë. Ishte një titull që shoqëro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:49.511Z

Kryeministri në Durrës

Durrës - Kryeministri Sali Berisha ishte i pranishëm sot në Komunën e Shënavlashit, Durrës, në kuadër të turit “Shqipëria po ndryshon”. Zyra e shtypit e Kryeministrisë bëri të ditur se Berisha u shpreh se "para këtij mandati, nga qeveria e mëparshme nuk është asfaltuar qoftë ed

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama