Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeparlamentarja

Total: 3772
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.905Z

Kryeparlamentarja bullgare, vizitë dyditore në Tiranë

Kryeparlamentarja bullgare, Tsetska Tsacheva Kryetarja e Parlamentit të Bullgarisë vjen sot në Tiranë për një vizitë dyditore. Kryeparlamentarja bullgare, Tsetska Tsacheva, viziton Shqipërinë me ftesë të krytares së Kuvendit, Jozefina Topalli. Dy homologet do të takohen në selinë e Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.693Z

Kryeparlamentarja serbe nesër në Tiranë

Kryeparlamentarja serbe Maja Gojkoviç pritet të vijë nesër në Tiranë me ftesë të Kreut të Kuvendit të Shqipërisë, Ilir Meta. Zyra e shtypit në Kuvend, njofton se kryeparlamentari Meta do të presë nesër në orën 10:00 znj. Gojkoviç dhe delegacionin që e shoqëron. Pas takimit do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.114Z

Kryeparlamentarja zvicerane takon biznesin

Gjatë qendrimit të saj në Shqipëri, kryeparlamentarja zvicerane, May Graf, e shoqëruar nga deputetë të parlamentit të Zvicrës dhe ambasadori i Zvicrës në Tiranë, vizitoi fabrikën e vajit të ullirit 'Shkalla' ku vlerësoi tekno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.703Z

Kryeparlamentarja Topalli Tregti me Marokun

Mes Marokut dhe Shqiperise pritet te vendosen ura me te forta bashkepunimi ne te gjitha fushat. Kete garanci ka marre Kryeparlamentarja Jozefina Topalli gjate takimeve me autoritete me te larte te ketij vendi. Ne kete vizite zyrtare e para ne nivel parlamentar mes zonjes Topalli dhe bashkebiseduesv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.355Z

Kryeparlamentarja Topalli pret presidentin slloven

“Ratifikimi nga Sllovenia i protokollit të NATO-s, njohja e Kosovës, janë shenjë e një përkrahjeje të vendit tuaj për Shqipërinë dhe ne e vlerësojmë shumë këtë mbështetje”- tha Kryetarja e Kuvendit gjatë takimit me Presidentin, Danilo Turk. TIRANE- Gjatë qëndrimit të tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.018Z

Kryeparlamentarja apel Ramës: Lejo deputetët të votojnë 3 ligjet

Kryetarja e Kuvendit i ka bërë thirrje kreut të PS-së Edi Rama të lejojë deputetët të votojnë 3 ligjet në Kuvend. Në një deklaratë për mediat, kryeparlamentarja theksoi se 3 ligjet prej kohësh tashmë janë në rendin e ditës në çdo seancë plenare. Prej gati një viti çdo ditë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.081Z

Kryeparlamentarja Topalli te Aleksander Peci

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli dhe kryetari i komisionit të Sigurisë, Leonard Demi, vizituan në mesditë nëntetarin e misionit Eagle 4, i plagosur në 21 shkurt të Afganistan. Kryeparlamentarja dhe shefi i Komisionit të Sigurisë janë dy persona

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama