Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeprokuroren

Total: 976
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:41.280Z

Berisha sulmon kryeprokuroren

Kryeministri Sali Berisha deklaroi ne nje konference te posacme per mediat, rritjen e rrogave dhe pensioneve ne daten 1 maj. Rritje nuk do te kete vetem per rrogat e larta dhe pensionet jo minimale te qytetit. Por ne daljen e pare mediatike, pas rrezimit te ceshtjes Basha nga Gjykata e Larte, kreu i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.763Z

Rama: Deklaratat e Saliut për kryeprokuroren, skandaloze

Share Kreu i Partisë Socialiste, Edi Rama, ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Sali Berisha për kryeprokuroren Ina Rama. Deklaratat e sotme të Saliut për Prokuroren brutalisht skandaloze! Ndarja e pushteteve, një emergjencë e nënvizuar në programin e r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.333Z

Mediu padit Kryeprokuroren Rama

“Prokurorja e pergjithshme shkeli ligjin duke publikuar dosjen time”. Mbi kete akuze deputeti dhe ish Ministri i Mbrojtjes Fatmir Mediu ka dorezuar kallezimin penal per kryeprokuroren Ina Rama. Nen akuzen per shperdorim detyre eshte vene edhe hetuesi i tragjedise se Gerdecit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.139Z

Apeli kthen në punë ish-kryeprokuroren Rama

Gjykata e Apelit Administrativ ka vendosur sot në favor të kthimit në punë të ish-kryeprokurores Ina Rama. Ramës iu mohua kërkesa për tu kthyer në punë si gjyqtare nga Gjykata e Shkallës së Parë kur përfundoi detyrën e kryeprokurores. Me këtë vendim, Apeli Adminsitrativ i kërkon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.641Z

Ambasadori Lu takon Kryeprokuroren Arta Marku

Ambasadori i SHBA-së Donald Lu ka zhvilluar një takim prej 30 minuta me Kryeprokuroren e Përkohshme Arta Markun, si shenjë mbështetje ndaj saj pas kundërshtimit të opozitës dhe kaosit të krijuar në Kuvend ditën e hënë. Një ditë më parë, ambasadori Lu takoi edhe Lulzim Bashën dhe Mo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.333Z

Edi Rama takon kryeprokuroren

Padia e depozituar nje dite me pare nga Erjon Braçe ndaj Daut Kadriovskit ka bere qe ne prokurori te shkoje dhe kreu I opozitës Edi Rama. Ne oren 10:00 te paradites Rama eshte takuar me kryeprokuroren Ina Rama ne ambientet e prokurorisë se përgjithshme. Burime nga organi i akuzes konfirmojne fa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.332Z

Gerdeci, Mediu padit kryeprokuroren Rama

Ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu, padit kryeprokuroren Ina Rama dhe kreun e grupit hetimor te ceshtjes “Gerdeci”, Sokol Stojani. Avokatet mbrojtes te njerit prej personave nen hetim per tragjedine e Gerdecit, konfirmuan depozitimin e kallezimit penal ne Prokurorine e Ti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama