Rezultate te kerkimit per termin: +Kryesin

Total: 1101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.068Z

ASHAK zgjodhi kryesinë e re

Kuvendi i Akademisë së Shkencave dhe Arteve të Kosovës, ka mbajtur sot zgjedhjet e rregullta të udhëheqjes së Akademisë, ku ka zgjedhur kryesinë e re të kësaj akademie. Kryetar u zgjodh akademik Hivzi Islami, nënkryetar Pajazit Nushi nd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.921Z

100 ditë qeverisje, LSI mbledh kryesinë

TIRANË- Partia Socialiste për Integrim do të mbledhë ditëne sotme kryesinë e saj për të analizuar ecurinë e punës në 100 ditë qeverisje. Mbledhja e kryesisë do të bëhet në orën 14:00. Gjatë mbledhjes prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.970Z

Thaçi mbledh kryesinë, mungon Krasniqi

Kryeministri i Kosovës Hashim Thaçi, sot në mesditë e ka mbledhur kryesinë e partisë për të biseduar rreth procesit të brendshëm zgjedhor. Thaçi për disa minuta ka qëndruar në PDK, ku aty janë parë edhe zyrtarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.711Z

Asambleja Kombëtare e PS, Rama mbledh kryesinë

TIRANË- Partia Socialiste ka mbledhur paraditen e sotme (ora 10:30) në selinë rozë, kryesinë për të përcaktuar axhendën e mbledhjes së nesërme të Asamblesë Kombëtare të kësaj partie. Një dite përpara Asamb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:40.819Z

PS mbledh sot pasdite Kryesinë

TIRANE-Kryesia e Partisë Socialiste pritet të mblidhet sot pasdite për herë të parë pas zgjedhjeve vendore të 8 majit. Mbledhja e saj i paraprin Asamblesë së Përgjithshme dhe Kongresit të socialistëve që do të zhvillohet më 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.255Z

Meta takon nesër ambasadorin Sequi në Kryesinë e Kuvendit

TIRANE - Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta pritet të zhvillojë një takim me ambasadorin e BE-së Ettore Sequi, përpara fillimit të seancës plenare. Takimi Meta-Sequi është parashikuar të zhvillohet në orën 09:00 në Kryesinë e Kuvendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.670Z

Zgjedhjet vendore PS mbledh kryesinë nesër Asambleja

TIRANE- Partia Socialiste ka mbledhur sot paradite kryesinë e saj për të diskutuar mbi kriteret të cilët duhet të plotësojnë kandidatët për kryetar komune, bashkie dhe anëtarë të këshillave vendore, për garën elektorale

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama