Rezultate te kerkimit per termin: +Kryeson

Total: 7255
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:55.863Z

Ahmadinexhad kryeson bindshem

Duke thyer shume parashikime, presidenti iranian Mahmoud Ahmadinexhad po kryeson bindshem ne zgjedhjet e zhvilluara ne Iran per kreun e ardhshem te shtetit. Sipas Ministrise se Brendshme iraniane, pas numrimit te 72 perqind te votave Ahmadinexhad kryeson me 65.7 perqind, duke pas rivalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.301Z

Kryeson Liverpuli

Liverpuli mbas pothuajse 7 vitesh kryeson kampionatin Anglez.Skuadra e benitez mundi celsin 1-0 te cilet kishin 5 vite pa u mundur ne fushen e tyre.Sipas Benitez skuadra ka mentalitetin e duhur per te fituar ndaj skuadrave te medha.Skolari mbron skuadren e ty duke then se barazimi duhte te ishte rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.215Z

Nuri Al Maliki kryeson

Koalicioni i kryesuar nga kryeministri i Irakut, Nuri Al Maliki, si duket do të shënojë fitore në Bagdad, dëshmon rezultati jo i plotë i zgjedhjeve parlamentare, i cili u publikua sot. Nëse ky trend vazhdon, do të ishte kjo një fitore e rëndësishme për Al Malikin dhe synimin e tij për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.225Z

Obama kryeson ndaj Romneyt

Një anketë e re e opinionin publik tregon se presidenti amerikan, Barack Obama, kryeson ndaj rivalit republikan, Mitt Romney, në tri shtete të rëndësishme zgjedhore, Floridë, Ohajo dhe Pensilvani.Anketa nga Universiteti Quinnipiac tregon se presidenti Obama kryeson me 9 për qind në Ohajo, 6

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.308Z

Shkoder kryeson bindshem PD

E vetmja bashki ku PD-ja kryeson bindshëm që nga hapja e kutisë së parë të votimit është ajo e Shkodrës. Lorenc Luka i PD-së kryeson bindshëm me 13400 vota kundrejt kandidatit PS me 7917 vota Partia Socialiste ka arritur të marrë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.603Z

Numerohen 8 kuti, PS kryeson ndaj PD-se

Pas numerimit te tete kutive te votimit ne KQZ rezulton se koalicioni i Partise Socialiste eshte fitues me 1696  vota ndaj 1209 te koalicionit te Partise Demokratike. Pas numerimit te kutise 3122 koalicioni “Bashkimi per ndryshim” kryeson me 120 vota ndaj 95 te koalicion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.921Z

Kukes, numerohen 30 kuti. Kryeson PD

Nga rezultatet paraprake të KZAZ në Kukës, nga 30 kuti të numëruara nga 100 në këtë qark kryeson PD me 2120 vota kundrejt PS me 702 vota.TIRANE- Në qarkun e Kukësit ka nisur procesi i numri me vonesë, në orën 1.30 minuta të mëngjesit. Pikërisht trajnimi i komisionerëve të numërim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama