Rezultate te kerkimit per termin: +Kryetarin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.397Z

KLSH kallëzon ish-kryetarin e bashkisë Memaliaj

Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kall kallëzuar në Prokurori ish-kryetarin e bashikisë Memaliaj L.M. KLSH konstatoi një sër shkeljesh të dispozitave ligjore. Bashkë me ish-kryetarin është kallëzuar edhe punonjësi i bashkisë me iniciale L.N. Dy personat janë kallëzuar për shpërdorim d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.618Z

Kryetarin e Vitisë e heqin nga partia

Nga Express më 30 qershor 2011 në ora 18:50 Kryesia e Degës së Partisë Demokratike të Kosovës në Viti ka shkarkuar nga pozita e sekretarit të Degës kryetarin aktual të Komunës, Nexhmedin Arifi. Këtë vendim të kryesisë e bëri të njohur të enjten, në një konferencë të jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.064Z

E kemi Kryetarin

Jakup Krasniqi po shfaqet si një zë i moderuar, teksa në partinë e tij po afrohen zgjedhjet. Kritikat që i kishte adresuar ndaj kreut të PDK’së, Hashim Thaçit, thotë se kanë pasur për qëllim demokratizimin e këtij subjekti, e jo marrjen e kreut të partisë. Në një intervistë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.080Z

Presidenti pret Kryetarin e Asamblese Kombetare te Sllovenise

0 brbr SSSAbrASS brbrPresidenti i Republikes Bujar Nishani u takua me Kryetarin e Asamblese Kombetare te Republikes se Sllovenise Milan Berglezbrbr brbrMbeshtetja per anetaresimin e Shqiperise ne Bashkimin Europian fushat e bashkepunimit si dhe shkembimet ekonomike kane qene temat e bisedesbrbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.782Z

Medvedev shkarkon kryetarin e bashkise se Moskes

Presidenti i Rusise Dmitri Medvedev ka shkarkuar njerin nga politikanet me te fuqishem dhe me me pervoje te vendit kryetarin e Bashkise se Moskes Juri Luzhkov. Dekreti i bere publik nga Medvedev sugjeron se kryetari i bashkise i cili ka qene ne krye te kryeqytetit rus per 18 vjet e kishte humbur be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.254Z

Gjenden vota për kryetarin në kutinë për kryetarin e minibashkisë

Një tjetër debat është hapur ditën e djeshme në KZAZ-në nr 51 të njësisë shtatë në Tiranë, pas numërimit të votave për kryetarin e njësisë. Gjatë këtij procesi, janë gjendur në kuti 15 flet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.555Z

LSI sakrifikoi kryetarin për hir të zgjidhjes politike

Petrit Vasili ka deklaruar sot në mbledhjen e Komitetin Drejtues Kombëtar se Lëvizja Socialiste për Integrim nuk është e lumtur që sakrifikoi kryetarin, por kjo ishte diçka që i duhej vendit. LSI vuri në dispozicion vetëm e vetëm që ti japë kujtdo të kuptojë që kemi një Shqipëri m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama