Rezultate te kerkimit per termin: +Ksaj

Total: 3156
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Ksaj here prfundimisht Kosova ia doli mban

T gjith ne fatlumt q e prjetuam pavarsin e Kosovs, duhet q n nderim t paraardhsve tan t shumvuajtur t jemi t matur, t mbetemi entuziast n ndrtimin e t tashmes dhe t bhemi serioz n planifikimin e t ardhmes. *** Pavarsia e Kosovs, e shpallur m 17 shkurt 2008 nga Kuvendi i Kosovs dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.870Z

Si t shptoj edhe ksaj here?!

Ndryshimet e bra n kushtetut t cilat solln nj sistem t ri zgjedhor duket se e kanm t nxeht se kurr kt ver. Politikant , t kapur nga ethet e zgjedhjeve q po afrojn , duket se I kan harruar disi pushimet kt vit. E Kush ka mendje pr pushime , kur bhet fjal pr t mbijetuar ose jo n sistemin e ri. Kto eth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.957Z

Vision Construction, kontratë të ligjshme bashkëpunimi

Dhoma e Noteris s Tirans zbardhi dje ligjshmrin e kontrats s shoqris s bashkpunimit t shoqris “Vision Construction” sh.p.k. e prfaqsuar nga administratori Arian Tartari dhe ortak Dritan Avllaj. Kundrejt akuzave t PS-s, n baz t ksaj kontakte, e cila rezulton e noterizuar nga noterja Lil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.937Z

Bashkia, aktivitet kulturor për emigrantët

Ur Vajgurore “Bashk me emigrantt”. Kshtu e kan titulluar aktivitetin m t ri kulturor n Bashkin e Urs Vajgurore organizatort e saj. Aktiviteti, i cili u kushtohet emigrantve t kthyer pran familjeve t tyre pr t kaluar pushimet verore ka qen nj grshetim i kngve popullore dhe t lehta t sjel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.484Z

Vendimi i GJND në fokus të të gjithë shqiptarëve Shih video This text will be replaced var so = new SWFObject('video/player.swf','mpl','320','276

Politika shqiptare dhe Televizioni Klan u fokusuan kt t enjte n shpalljen e opinionit t Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis, mbi ligjshmrine e pavarsis s Kosovs. Televizioni Klan e Klan Kosova mbuluan drejprdrejt seancn e Hags. Ndrsa kamerat e TV Klan ishin n zyrat e drejtuesve m t lart t shtetit shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.402Z

Prifti inauguron të parën qendër shërbimi për fëmijët me aftësi të kufizuara në Fier

Nn kujdesin e ministrit t Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, z. Dritan Prifti, u hap dje e para qendr shrbimesh pr fmijt me aftsi t kufizuara n qytetin e Fierit. Pr t inauguruar ngritjen e ksaj qendre, n bashkpunim me organizatn DEA, “Dyert e s Ardhmes”, ministri z.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.944Z

Përfundon afati për shqyrtimin e kandidaturave për Gjykatën e Lartë

E hna sht dhe afati tre-javor i prcaktuar nga rregullorja e Parlamentit, brenda s cils komisioni i ligjeve duhet t prfundonte shqyrtimin e tre dekreteve t Presidentit Topi pr vendet vakante n Gjykatn e Lart. Bhet fjal pr emrimet e reja t ksaj gjykate Medi Bici, Vexhi Mumataj dhe Sokol omo, t cilt so

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama