Rezultate te kerkimit per termin: +Kudusi +Hoka

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.183Z

Pranga 3 trafikantëveshfrytëzonin 3 femrado i shisnin në Kosovë

TIRANE-Zyra e hetimit të trafiqeve në kryeqytet me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda prangosi sot 3 vetë dhe shpalli në kërkim një tjetër, të dyshuar për "përdhunimin" e një të miture dhe dy vajza të tjera, që më pas do shiteshin në Kosovë për prostitucion.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.331Z

Operacioni “Premtimi”, trafikonin femra drejt Kosovës, në pranga tre trafikantët

TIRANË- Premtimi i pambajtur ka çuan në pranga tre persona, pasi akuzohen për trafikim femrash nga Shqipëria në drejtim të Kosovës. Burime zyrtare nga Policia e Tiranës thanë se, në kuadër të operacionit policor të koduar “Premtimi”, i kryer nga efektivët e Seksionit Kundër Traf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.330Z

“Çlirohen” 4 prostituta minorene, 3 ishin “prenotuar” në Kosovë

20/07/2010 Antitrafikët arrestojnë 6 persona në 2 operacione. Një 15-vjeçare shfrytëzohej në Tiranë TIRANË- Katër të mitura nga Elbasani, Lezha dhe Durrësi u liruan dje nga kthetrat e tutorëve të tyre, që i mbanin me forcë në Tiranë, ku i shfrytëzonin si prostituta. Madje 3 prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.188Z

Trafikonin femra për prostitucion drejt Kosovës, arrestohen tre trafikantë, një tjetër në kërkim

Tiranë, 19 korrik, NOA Trafikonin femra për prostitucion me destinacion Kosovën, bien në prangat e policisë së shtetit tre të rinj, një tjetër shpallet në kërkim. Ishte operacioni i koduar Premtimi, që finalizoi arrestimin e tre shtetasve të dyshuar për trafikim të femrave pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.323Z

Trafiku për prostitucion, 7 prangosen, 1 në kërkim

Policia zbulon bazën e trafikut të vajzave drejt Kosovës, si dhe shfrytëzimin si prostitutë të së miturës në Tiranë Policia ka arrestuar shtatë persona në dy operacione antitrafik. Prej kohësh, uniformat blu të kryeqytetit ishin vënë në ndjekje të veprimtarisë së trafikantëve d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama