Rezultate te kerkimit per termin: +Kudusi

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.029Z

Polici i rreme vidhte qytetaret arrestohet per trafik femrash

TIRANE - Nje person i shpallur ne kerkim per trafik femrash per prostitucion si dhe per gjobevenie u arrestua dje nga policia e Tiranes. Oficeret e Seksionit Kunder Trafiqeve te Paligjshme kane vene ne pranga dje ne mengjes 25-vjecarin Kudusi Oka. Arrestimi i tij eshte kryer pasi per te ishte leshua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.431Z

Polici i rremë, gjyq për vjedhje

Prokuroria e Tiranës ka përfunduar hetimet dhe dërgoi në gjykatë dosjen penale ndaj një personi, i cili duke u hequr si polic grabiste qytetarët, duke u marrë sendet personale dhe paratë. trazhgim sokolajBurime zyrtare nga organi i akuzës në kryeqytet, pohuan se dosja penale në ngar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.779Z

U premtonte pune si kengetare iperdorte si prostituta ne Kosove

Operacioni Pranga Kudusi Okes kreu i nje grupi qe tentoi trafikimin e tre adoleshenteve Kishte njohur dy vajza nga Lezha dhe nje nga Elbasani duke i mashtruar se do u gjente pune ne Kosove si kengetare ne lokale nate. Me ane te premtimeve te tilla ai ka arritur ti binde qe te shkonin me te por fati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.190Z

Po trafikonin tre femra, tre persona në pranga

Në prangat e policisë ranë shtetasitZylyftar Hakuran Tare, 26 vjeç, banues në Tiranë, Ilir Ali Saraçi, 26 vjeç, banues në Tiranë si dhe Agron Tahir Sinani, 25 vjeç, banues në Kukës, i dënuar më parë. Ndërkohë, është shpallur në kërkim shtetasi Kudusi Hoka, 25 vjeç. K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.926Z

Kapet trafikanti rrembeu e perdhunoi tri vajza

Bashke me tre te tjere akuzohet se izoloi dy motra nga Elbasani dhe nje vajze nga Lezha. I shfrytezoi per prostitucion Kudusi Oka u ndalua dje me urdher te Prokurorise se Krimeve te Renda ndersa kerkohej prej korrikut TIRAN- Zyra e hetimit te trafiqeve ne kryeqytet me urdher te Prokurorise per K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.183Z

Pranga 3 trafikantëveshfrytëzonin 3 femrado i shisnin në Kosovë

TIRANE-Zyra e hetimit të trafiqeve në kryeqytet me urdhër të Prokurorisë së Krimeve të Rënda prangosi sot 3 vetë dhe shpalli në kërkim një tjetër, të dyshuar për "përdhunimin" e një të miture dhe dy vajza të tjera, që më pas do shiteshin në Kosovë për prostitucion.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.925Z

“Reforma”, Ina Rama emëron shefa të rinj në prokuroritë e rretheve

TIRANE – Prokurorja e Përgjithshme, Ina Rama, vazhdon “reformën” në institucionin e akuzës. Së fundi ajo ka firmosur largimin nga detyra e zv.prokurorit të rrethit Tiranë për prokurorin Arben Nelaj, duke emëruar në këtë detyrë prokurorin Kudusi Shahu. Prokurori Arben Nelaj is

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama