Rezultate te kerkimit per termin: +Kufoma

Total: 3028
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.427Z

Fier, gjendet kufoma e një mashkulli

Foto ilustruese Burime nga qyteti i Fierit bëjnë të ditur se në mesditën e sotme është gjetur në  lumin që kalon në fshatin Hambaraj të Komunës Cakran rrethi Fier, kufoma e një mashkulli të mbytur rreth 45-50 vjeç. Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe po punon për ident

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.294Z

Krrabë, identifikohet kufoma e djegur

është identifikuar kufoma e gjendur në një automjet të djegur në Krrabë. Kufoma e cila është gjetur në ë kilometrin e 27-të të rrugës Tiranë-Elbasan është identifikuar si shtetasi Ergys Lleshi. Ndërkohë policia pas hetimeve në vendgjarje ka theksuar se vdekja e Lleshit është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.277Z

Identifikohet kufoma e gjetur në lumin Drin

Policia e Dibrës ka identifikuar kufomën e gjetur një ditë më parë në lumin Drin në zonën e Zallë Dardhës. Bëhet fjalë për 47-vjeçaren, Marjeta Çera nga fshati Trokaj i Dibrës. Sipas policisë kjo shtetase kohët e fundit vuante nga depresioni. Identifikimi është bërë nga familj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.545Z

Vapa, gjendet kufoma e një burri

Regjistrohet viktima e parë e të nxehtit në Durrës. Kufoma e një burri është gjetur mbrëmjen e djeshme 2 kilometra larg Sukthit, jo larg superstradës Durrës-Tiranë. Burime nga policia e Durrësit bënë të ditur se kufoma i përket një personi të seksit mashkull në moshën e tretë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.475Z

Farkë, gjendet kufoma i djegur në makinë

Në liqenin e Farkës është gjendur një trup i pajetë. Kufoma i përket një taksisti të palicensuar. Trupi është vrarë me armë zjarri dhe është djegur. Kufoma u gjend brenda një makine të djegur. Makina bashkë me kufomën u gjend në një rrugë qorre pranë Farkës. Kufoma e u gjend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:01.621Z

Yzberisht, gjendet kufoma e djegur

22/02/2005  Pranë trupit zbulohet një automatik Gjendet në një kasolle në Yzberisht të Tiranës kufoma e një mashkulli rreth 35 vjeç. Burime policore nga Komisariati nr.4 bëjnë të ditur se, viktima ishte pothuajse e djegur, ndaj nuk mund të identifikohet lehtë. Policia zbulon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.871Z

Identifikohet kufoma që u gjet në Dajt

Policia e kishte skeduar 36-vjeçarin Vasil Biba si mashtrues që shiste disa herë të njëjtin apartament. Dy dënimet nga gjykata dhe fshehja e të ardhurave në Tatime Gjyqi për huan – Më 1 shkurt të këtij viti, Kledi Periku ka paditur Vasil Bibën. Lloji i çështjes është:

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama