Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtim +Buna

Total: 166
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.820Z

Polici Kur u vra Koldashi Kujtim Bunen e gjeta te plagosur

12/10/2010Buna kishte nje plage afer zemres ishte i shoqeruar me Sardjan Sulejmanin Shoku i Koldashit Kur shkova ne spital pashe kujtimin ne barele TIRANE-Hamit Sollaku efektiv policie prane komisariatit Nr.1 ne kryeqytet ka treguar dje para gjykates se Krimeve te Renda se ai se bashku me kolegun tj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.367Z

Dokle e Buna: Të përjashtohet trupi gjykues

Kërkesat për përjashtimin e trupit gjykues që po shqyrton çështjen në ngarkim të të akuzuarve si anëtarë të Bandës së Durrësit janë shtuar. Dje, avokatët mbrojtës të të pandehurve Indrit Dokle dhe Kujtim Buna kanë depozituar pranë Gjykatës së Krimeve të Rënda në kryeqytet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.584Z

Banda e Durrësit. Avokati: “Kujtim Buna nuk u mbajt në spital prej të penduarit”

Debate në seancë për gjendjen shëndetësore të një prej të pandehurve. Mungon avokati Icka, Gjykata relacion Dhomës Kombëtare të Avokatisë Laureta Rryçi Tiranë - Seanca e radhës për gjykimin e bandës së Durrësit ka vijuar me debate mes palëve për shkak të gjendjes shëndetësor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.941Z

Banda e Durrësit, Buna i sëmurë, shtyhet seanca

06/02/2009  Avokati kërkoi të shtrohej në spitalin civil TIRANË- Procesi gjyqësor kundër të pandehurve të bandës së Durrësit edhe dje është shtyrë. Por ndryshe nga seancat e tjera ku shkak për shtyrje janë bërë mungesa e avokatëve mbrojtës, dje një debat mes avokatëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.988Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.253Z

Banda e Durrësit,seanca shtyhet sërish

Përplasje mes avokatit të Kujtim Bunës dhe raportit të drejtorisë së burgjeve. Buna i cili është njëri nga anëtarët e bandës së Lul Berishës, prej disa kohësh nuk pranon të paraqitet në seancat gjyqësore, sipas avokatit të tij është në gjendje të keqe shëndetësore. Ndërkoh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama