Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtim +Hoxha

Total: 979
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.917Z

Kujtim Hoxha, kandidat për kryetar Bashkie Përmet

Kujtim Hoxha do të jetë kandidati për kryetar Bashkie në Përmet. Ky kandidim u prezantua sot ndërsa ai është përfaqësues i LSI-së. Në këtë prezantim,i pranishëm ka qënë dhe kryetari i LSI-së Ilir Meta, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.283Z

Përkujtohet "Dëshmori i Atdheut" Kujtim Frangu

Martiri i votës së lirë dhe zgjedhjeve të vitit 1997 Kujtim Frangu, komisionari demokrat i Matit u vlerësua në një konferencë përkujtimore në Muzeun Historik Kombëtar. Deputeti i PD për Burrelin Bedri Hoxha vlerësoi para të ftuarve, miqve dhe familjes se Kujtim Frangu, i dekoruar si "

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.742Z

Kujtim Hoxha Nje Permet te pershtatur per turizem kulturor dhe ambiental

Aleanca per Qytetarin Kujtim Hoxha kandidon per here te dyte per Bashkine e Permetit. Me 2007 ai ia arriti te shkaktonte humbjen e Partise Socialiste ndersa sot vjen me besimin se do te jete fitues si perfaqesues i LSI-se. Hoxha ka nje strategji te tijen per zhvillimin e qytetit qe fokusohet te zhv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.444Z

Bashkiakët, Florenc Hoxha dhunon katër banorë tek ish-Kinostudio

TIRANE- Kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha akuzohet për dhunimin e dy qytetarëve gjatë ditës së djeshme në zonën e Kinostudios. Siç kanë denoncuar Kujtim dhe Laura Hysi, sherri ka ndodhur për një mur rrethues, në një zonë ku bashkia ka nisur ndërtimin e një lulishteje duke hy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.266Z

Dinaku Hoxha

Figura e Enver Hoxhës vazhdon të jetë në vëmendjen e botuesve. Ditë më parë në gjuhën shqipe është botuar një analizë e detajuar për Hoxhën, e shkruar nga analisti britanik, Jon Halliday. "Shqiptari Dinak - Enver Hoxha" fillimisht u botua në Britani të Madhe, në vitin 1986, e past

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.443Z

Florenc Hoxha dhunonbanorët në Kinostudio

TIRANE- Kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha akuzohet për dhunimin e dy qytetarëve gjatë ditës së djeshme në zonën e Kinostudios. Siç kanë denoncuar Kujtim dhe Laura Hysi, sherri ka ndodhur për një mur rrethues, në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.044Z

Përmet, koalicioni “Aleanca për Qytetarin” prezanton Kujtim Hoxhën

PËRMET Koalicioni “Aleanca për qytetarin” prezantoi dje në Përmet kandidatin për kryetar bashkie, Kujtim Hoxha, përfaqësues i LSI-së. Në prezantimin e kandidatit të mazhorancës ishte i pranishëm Kryetari i LSI-së, Ilir Meta, deputetët e qarkut Genc Ruli dhe Vangjel Tavo, si dhe d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama