Rezultate te kerkimit per termin: +Kuk

Total: 4479
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.169Z

KUK

Rubrika/Në gjuhën tonë të bukur: shqip 1.Dhimbja për gjuhën shqipe më shtyn me u marrë me një rast që të prish shijen. Rasti, jo i vetëm, klith me vulgaritetin. Klith edhe me dhunimin që u bëhet vlerave të shoqërisë. Një krah i përditshëm i medias, bashkë me politikën,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.419Z

Dorëzohet Kukësi

Kur të gjithë e prisnin befasinë e radhës nga Kukësi, ajo nuk ndodhi. Kukësi është mposhtur në Tiranë me rezultat 0 me 2 nga Trabzonspor në ndeshjen kualifikuese për Europa League. Mierzejewski gjynjëzoi skuadrën shqiptarët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.829Z

UEFA: Kukësi, historisuksesi, ngjitje meteorike

ZVICËR - Kukësi është ekipi i momentit në kampionatin shqiptar dhe falë paraqitjes mjaft të mirë dhe ngritjes së shpejtë në zonën e Evropës është bërë edhe e faqes së UEFA-s, e cila thur lavde për ekipin v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.604Z

Genta Ismajli uron Kukësin

Këngëtarja e njohur Genta Ismajli edhe përkrah angazhimeve nëpër mbrëmje të ndryshme kudo që ka shqiptarë, gjen kohë që të ndajë me fansat e saj nëpër rrjete sociale. Ajo është gjithmonë aty për të i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.178Z

Kukës, temperaturat -18, mungesë reshjesh

KUKËS- Mungesa e reshjeve nuk ka sjellë ndryshime të ndjeshme në zonën verilindore, ku temperaturat mjaft të ulta kanë vështirësuar jetesën e banorëve. Temperaturat në qytetin e Kukësit kanë zbritur deri në minus 9 gradë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.680Z

Gjici: Kukësi realizon misionin

TIRANE - Kukësi sonte në orën 21:00 në Bosnje do të zhvillojë ndeshjen më të rëndësishme nga momenti që është themeluar përballë ekipit të Sarajevos të vlefshme për turin e dytë të Evropa League. Ndes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.461Z

Eliminohet Kukësi, por kryelartë

Kukësi provoi të pamundurën por nuk ia doli mbanë të bënte historinë në transfertën turke ndaj Trabzonspor. Me krenarinë që i karakterizoi gjatë ecurisë në Europa Ligë, formacioni i Armando Cungut hyri në fushë me b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama