Rezultate te kerkimit per termin: +Kukesin

Total: 258
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:47.120Z

Lajm i keq per Kukesin largohet Pero Pejic

0 brbr SSSAbrASS brbrLajm i keq per Kukesin ne prag ne sfides se pare ne turin e trete te Liges se Europesbrbr brbrNenkampionet shqiptare nuk do te kene sherbimet e Pero Pejic qe i ka dhene fund aventures se tij ne Superlige per te vazhduar karrieren ne nje tjeter kampionatbrbr brbrSulmuesi kroat k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.063Z

UEFA mban Kukesin ne Europe Gjobe dhe humbje ne tavoline

0 brbr SSSAbrASS brbrKomisioni i Disiplines ne UEFA nuk e ka falur Kukesin per incidentet e 30 korrikut ne Qemal Stafa Nenkampionet e Shqiperise jane denuar me humbjen e ndeshjes ne tavoline dhe 70 mije euro gjobebrbr brbrSi te mos mjaftonte kjo skuadra veriore nese vazhdon aventuren ne Kupat e Eur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.124Z

Partizani i rikthehet fitores mund 2-0 Kukesin

Partizani rikthehet te fitorja Te kuqte munden 2-0 Kukesin ne Qemal Stafa pas nje 90 minuteshi ku shfaqen gjithe forcen e tyre duke bere dhe nje autokritike per humbjen 3-0 ne Korce perballe Skenderbeutbr br Golat e Ibrahimit dhe Nexhipit i dhane suksesin te kuqve qe munden serish nje rival direkt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.775Z

Skenderbeu thyen Kukesin Partizani ndeshkon Teuten

e Shtune 20 Shtator 20141230 pm Skenderbeu thyen Kukesin 2-0 dhe kercenon kreun e Kategorise Superiore Korcaret jane rikthyer te fitorja pas dy javesh me hapa falas ne transfertebr Dje ka qene nje ndeshje e ekuilibruar teksa kane vendosur dy veprime mjeshterore te Fation Sef

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.480Z

LSI denon ndalimin e kandidateve te saj per Kukesin nga policia

pp pLevizja Socialiste per Integrim ka reaguar per ndalimin nga policia te kandidateve te saj per deputet ne qarkun Kukes Ne nje deklarate per mediat Sekretari Nderkombetar i LSI-se Ralf Gjoni shprehu shqetesimin per angazhimin politik te forcave te rendit ndersa kerkoi qendrim zyrtar nga ana e min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.038Z

Partizani kthehet ne makth per Kukesin vendos Racic

Stefan Racic eshte basti i fituar i Shpetim Duros Sulmuesi serb ishte heroi i Partizanit ne sfiden e luajtur ne Zeqir Ymeri te Kukesit pasi shenoi golin e vetem te takimit ndaj nenkampioneve te Shqiperise duke i dhene tri pike te arta skuadres se tij qe pas nje starti te dobet arrin te marre pike te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.207Z

Partizani zhyt Kukesin Skenderbeu ben goleade

e Hene 24 Nentor 20141341 pm Partizani rikthehet te fitorja Te kuqte munden 2-0 Kukesin ne 8220Qemal Stafa8221 pas nje 90-minuteshi ku shfaqen gjithe forcen e tyre duke bere dhe nje autokritike per humbjen 3-0 ne Korce perballe Skenderbeut Golat e Ibrahimit dhe Nexhipit u dhane

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama