Rezultate te kerkimit per termin: +Kule

Total: 2108
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.848Z

Kule mbeshtet Ekonomikun

Ka zgjedhur ditën e parë të fillimit të mësimit të arsimit parauniversitar, rektori i Universitetit të Tiranës, Dhori Kule, për të dalë vetë publikisht në mbështetje të vendimit për bojkot pa afat të aktivitetit m&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.999Z

Kule: Politika tentoi të manipulonte zgjedhjet

Rektori i Universitetit të Tiranës, Dhori Kule, i mandatuar edhe për një periudhë 4 vjeçare është shprehur se gjatë zhvillimit të zgjedhjeve në fakultete ka ndërhyrë politika për të manipuluar studentët.Kule ka deklaruar se grupe të rinjsh të iniciuar nga parti të ndryshme politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.087Z

Mynxyr Kule!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Ia zbehën Bleona Qerretit namin dhe afshin e puthjes me Arjan Çanin. Ia zvenitën erotizmin e tregimit të seksit me Jean-Claude Vandame.Ia lanë në fyt fjalën policit grotesk Mit’hat Havari tek atakonte të atin e Bl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.784Z

Kule sërish rektor: FRESSH, trakte manipuluese

Dhori Kule TIRANË- Dhori Kule, fitues i një mandati të dytë në krye të Universitetit të Tiranës ka deklaruar se zgjedhjet e këtij viti nxorën një universitet më të shëndetshëm, që e meriton plotësisht autonominë dhe që përballoi testin e bërë qëllimisht nga struktura politike

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.109Z

Dritëhijet e komplotit Kule Koni

Nga Lensi Lako Një përgjigje bandës Kule që inskenoi aferën Shullazi në zgjedhjet në Universitet, si dhe të gjithë armatës së gazetarëve, analistëve dhe gjithologëve që akoma nuk po kuptojnë ose nuk duan të kuptojnë whats going on!!! E para, a është “kërcënimi ndaj Ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.422Z

Kule Te hiqet Matura Shteterore

Incidentet me Maturën Shtetërore dhe rreziku i prodhimit të rezultateve fiktive në provime ka bërë që të hidhen propozime për ndryshimin e praktikës së vlerësimit të nxënësve dhe të pranimit të studentëve n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.442Z

Konkurrimi, Dhori Kule injoron dekanët

TIRANE- Rektori Dhori Kule shmang dekanët dhe nuk organizon konkurs në përzgjedhjen e mësuesve të Anglishtes. Kjo kërkesë iu bë rektoratit më 30 prill 2012 ku Dekani i Fakultetit të Mjekësisë Petrit Bara, mes një letre drejtuar rektorit Kule, pas kërkesës për 7 profesorë anglishteje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama