Rezultate te kerkimit per termin: +Kuli

Total: 825
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.849Z

Kuli: Dinamo, meritoj më shumë

www.albania-sport.com- Sulmuesi Bekim Kuli (27 vjeç, 18 ndeshje, 2 gola këtë sezon) mund të shndërrohet në një çështje te Dinamo. Ish-kapiteni i Besës, i cili nënshkroi një kontratë 2-vjeçare me “blutë”, që skadon deri në përfundim të sezonit 2010-2011gjatë verës së kaluar,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.393Z

Kuli i jep lamtumirën Dinamos

Dinamo po përjeton një situatë të pazakonshme. Pas largimit të portierit Elvis Kotorri nga kampingu i Mavrovës në Maqedoni (në konflikt më portierin argjentinas Borto), tashmë erdhi edhe largimi i sulmuesit Bekim Kuli. Shkaku i largimit të ish-lojtarit të Besës janë konfliktet e hapura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.274Z

Kuli sheh nje sfide personale ne Kavaje

Sulmuesi i Dinamos, Bekim Kuli, do te kete nje sfide te vecante kete jave ne perballjen me kryesuesve, qe do te luhet ne Kavaje. Kuli do te luaje ndaj ish-ekipit te tij, qe eshte rreshtuar si rivalja kryesore perballe synimeve te bluve ne javet e para te kampionatit. Sulmuesi i Dinamos, shpreson qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.190Z

Dinamo Kuli u beson mrekullive

Kuli Ne tri ndeshjet e fundit te kesaj faze do te tentojme te marrim pese pike per tu afruar me skuadrat tona rivale ne garen per mbijetese Kete jave ne stadiumin kombetar Qemal Stafa Dinamoja dhe Flamurtari do te perballen me njera-tjetren ne nje sfide mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.867Z

Kuli fund aludimeve rri te Shkumbini

Bekim Kuli do te vazhdoje qe te jete nje lojtar i skuadres se Shkumbinit dhe kete fakt e konfirmojne drejtuesit e klubit peqinas te cilet jane indinjuar nga aludimet e fundit per nje largim te mesfushorit kavajas. Kuli i cili pas ardhjes nga faza pergatitore e Ulqinit nuk kishte dale ne stervitje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.296Z

Kuli-Canaj, konflikti vazhdon te Dinamo

Albania Sport - Sulmuesi kavajas i Dinamos, Bekim Kuli vazhdon të jetë problematik për trajnerin Agim Canaj. Kuli nuk pranoi të zëvendësohej në minutën e 80-të të takimit në ndeshjen Shkumbini-Dinamo (0-0) dhe ishte ndërhyrja e gjyqtarit të takimit që detyroi futbollistin të linte f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.475Z

QSUT, prezantohet drejtoresha e re, Gjeorgjina Kuli

Kuli e Godo: Mjekët, në krye të shëndetësisë Pepa: Misioni është i vështirë U prezantua dje përpara shefave të pavijoneve të QSUT-së, drejtoresha e re e këtij institucioni, prof. Gjeorgjina Kuli, e cila tashmë edhe zyrtarisht do të zëvendësojë z. Mati Pepa. Në fjalimin e saj t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama