Rezultate te kerkimit per termin: +Kulli

Total: 178
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.216Z

Kulli: Ma punuan si Rudi Vatës

www.albania-sport.com - Ridvan Kulli, trajneri i ri i Besëlidhjes (pasoi të shkarkuarin Ilir Gjyla), pohoi se kishte mbetur i zhgënjyer nga votat e marra në Asamblenë Zgjedhore të FSHF-së, ku ai ishte në listën për anëtar të Komitetit Ekzekutiv. “Kam ngelur disi i zhgënjyer, - tha Kul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.676Z

Kulli: Kryesimi, tërësisht i merituar për Besëlidhjen

Nga Lekë Miraj Trajneri i lezhjanëve, Ritvan Kulli, pohon se ekipi i tij funksionoi mirë ndaj Luftëtarit, edhe pse ka kritika për shpërdorimin e rasteve Fitorja minimale me Luftëtarin e ka barazuar në pikë Besëlidhjen me ekipin gjirokastrit dhe, falë golaverazhit më të mirë, lezhjanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.937Z

Kulli: Smjafton vetëm dëshira për fanellën e Besëlidhjes

Lezhjanët mbyllin javën e parë stërvitore dhe trajneri vlerëson punën e të rinjve që po testohen, duke theksuar se përzgjedhja do të bëhet me profesionalizëm, larg ndërhyrjeve   Nga Lekë Miraj   Besëlidhja e ka mbyllur javën e parë stërvitore në kuadrin e përgatitjeve për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.342Z

Mbyllen “Takimet e poeteshave shqiptare”, Fatime Kulli rrëmben çmimin e parë

Ka përfunduar Festivali Tradicional dy ditor “Takimet e poeteshave shqiptare” në qytetin e Vushtrrisë. Nga gjithsej 96 poezi konkurruese, në orën e madhe letrare të këtij manifestimi janë përzgjedhur 40 poezi. Kadrush Radogoshi, kryetar i Lidhjes së Shkrimtarëve të Kosovës si dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.437Z

KKRT, lëkundet posti i Frano Kullit

Komisioni parlamentar i Medias do t'i kërkojë seancës së Parlamentit për të vendosur nëse Frano Kulli do të jetë më anëtar i KKRT-së. Kulli i propozuar nga PDK-ja në këtë post, rezulton të jetë kryetar i kësaj partie për rrethin e Lezhës. Në mbledhjen e djeshme, Kulli e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.458Z

Estonia mbështet Kosovën në proceset integruese drejt Bashkimit Evropian

Presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga priti sot në takim Eve-Kulli Kala, ambasadore e Republikës së Estonisë në Vjenë, jorezidente për Kosovën. Presidentja Jahjaga me ambasadoren Kulli Kala biseduan për marrëdhëniet midis dy vendeve, zhvillimet në vendin tonë, si dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.513Z

PD shkarkon Kullin e KKRT-së, Ndoka: Eshtë hakmarrje ndaj PDK

 PD nis hakmarrjen ndaj PDK-së, duke treguar shenja të qarta divorci mes dy partive që dikur ishin në një koalicion qeveritar. Maxhoranca ka rinxjerrë në skenë kërkesën për shkarkimin e nënkryetarit të KKRT-së, Frano Kulli, i cili kohë më parë është propozuar nga PDK-ja si an

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama