Rezultate te kerkimit per termin: +Kundrshtart

Total: 81
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.403Z

Casillas mirpret kundrshtart e fort

Kapiteni i Spanjs, Iker Casillas ka mirpritur prballjen eventuale me Brazilin ose Portugalin n rrethin e dyt t Kampionatit botror. Kampioni i Europs n baz t asaj q duket n letr kishte short t favorshm, pasi gjenden n grup me Kilin, Hondurasin dhe Zvicrn. Mirpo, prfundimi n njrn prej dy pozitave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.619Z

Rooney fjeti gjat shortit

Wayne Rooney kat ditur se nuk e kishte ditur shortin pr Kampionatin Botror, deri pes or pas trheqjes s tij. Shorti pr garn e vers s ardhshme n Afrikn e Jugut ishte trhequr t premten pasdite, por ylli i Manchester United kishte qen duke udhtuar drejt Londrs para ndeshjes n West Ham. Rooney, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.419Z

Çekët përzënë Babagjyshin

Jemi n prag t Krishtlindjeve,dhe fmijt mezi presin babagjyshin, por n eki njerzit duan ta przn at. 30 mij banorn Prag kan misionin pr t shkatrruar babagjyshin q e shohin si nj simbol t komercializmit. Pr ekt, tradita e do q Fmija Jezus t jet simbol i Krishtlindjeve, dhe t jet ai q sjell dhurata. Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.358Z

Ancelotti shpreson ti shmanget Milanit

Menaxheri i Chelseas, Carlo Ancelotti, nuk dshiron t takohet me Milanin ose Interin n rrethin e dyt t Ligs s Kampionve. Kundrshtart e mundshm t Chelseas pr fazn eliminatore t gars jan Bayern Munich, CSKA Moska, Lyon, Milan, Inter, Stuttgart dhe Olympiakos. E pranoj se do t kisha preferuar ti shman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Milan se ka larg

Trajneri i Zurich, Bernard Challandes, mendon se eksperienca e Milanit n Lign e Kampionve kt sezon nuk do t jet e gjat. Rossonert e siguruan kualifikimin vetm fal fitores s Real Madridit n Franc ndaj Marseille. Rossonert nuk do t shkojn larg. Edhe Barcelona e Real Madrid jan skuadra ofanzive, por s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.768Z

Muça: Në Peqin do të jetë e vështirë

Kampionati shqiptar duket se po kalon nj faz interesante, e cila pritet q shum shpejt t ndaj prfundimisht "shapin nga sheqeri". Dinamo sht shkputur plot 14 pik nga ndjeksi m i afrt, Besa, dhe 17 e 18 pik prkatsisht nga Apolonia e vendit t tret dhe Tirana e vendit t katrt. Pr mom

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.396Z

Rekordi mund të zbresë poshtë 940

Usain Bolt “Kam thn gjithmon se rekordi i bots mund t ulet deri n 9’’40, dhe shpresoj t jem un ai q do ta thyej”. Usain Bolt sht shum ambicioz. Edhe pse ka shnuar shum suksese deri tani, ai projekton t ardhmen. Atleti i shpejt xhamajkan, i dmtuar pas nj problemi n shpin, shp

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama