Rezultate te kerkimit per termin: +Kuov

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.398Z

Baza e PS: Rama na përjashtoi nga kandidimi

Baza e Partis Socialiste n Kuov denoncon prjashtimin arbitrar nga Edi Rama t kandidaturave t propozuara prej saj, pr strukturat drejtuese t degs lokale n kt rreth. Antari i Partis Socialiste dhe njri prej kandidaturave, Fatbardh Metaj thot se kryesia e selis roz nuk ka marr parasysh sugjerimet e baz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.377Z

Përkeqësohet situata në Kozare, rrezikohet uji i pijshëm

Rreshjet e shumta t shiut kan prekur dhe Komunn Kozare n rrethin e Kuovs, duke shkaktuar dme t mdha n rrug, banesa e toka bujqsore. Dmtime t shumta jan shkaktuar n rrugt e ksaj komune, ndrkoh q pompat e ujit t pijshm rrezikojn t prmbyten. Kryetari i Komuns Kozare, Fatmir Doksani "Krkojm ndihm,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:21.887Z

Boshti i Jugut, Berisha në Berat: Gati nisja e punimeve

Kryeministri : Siguruam financimet, gati nisja e punimeve Qeveria ka mundur t siguroj financimet pr Boshtin e Jugut dhe sht gati pr fillimin e punimeve me qllim prmbushjen e nj tjetr premtimi elektoral pr kt vepr madhshtore. Kryeministri Sali Berisha ishte paraditen e djeshme n Be

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

PS reagon ndaj Topallit

Berat (Start) - Katr deputett e qarkut t Beratit kan denoncuar publikisht mbylljen e shkollave e spitaleve dhe t gjith administrats shtetrore n kt qark pr shkak t turit e Nnkryetares s PD njkohsisht, Kryetare e Kuvendit Jozefina Topalli. Deputett e Qarkut t Beratit, Bashkim Fino, Erion Brae e M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.347Z

Berat: Pёrurohet nёnstacioni i ri elektrik

Pёrurohet n qytetin e Beratit vnia n pun e nnstacionit t ri elektrik 110/20 kV. N ceremonin e organizuar me kt rast ndodheshin ministri i Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, Genc Ruli, prefekti i Beratit, Thoma Rumnici, kryetari i Bashkis, Fadil Nasufi, drejtori i KESH-it, Gjergj Bojaxhi, etj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.635Z

Remontet, OSSH: Ja zonat që do të jenë pa drita

Remontet n disa nnstacione n vend do t ln pa drita disa zona gjat javs n vijim. Nga data 9 n 13 gusht do t ket ndrprerje energjie nga ora 9:00-16:00 t pasdites n Tiran, Kruj, Kuks, Lushnj, Prmet e Gramsh. Gjithashtu, do t bhet remonti i dy nnstacioneve t vogla, stakimi i t cilave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.452Z

Zgjedhjet brenda partisë, plas në PS, baza kundër Ramës

Blushi, akuza Ramës për përjashtimin e kandidatëve Mnyra e przgjedhjes s kandidatve pr krert e PS-s n rrethe ka hapur nj konflikt t ri brenda radhve t socialistve, t cilt akuzojn kreun Edi Rama pr politika prjashtuese dhe klienteliste. Kjo kaq baza dhe qendra t dalin hapur kun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama