Rezultate te kerkimit per termin: +Kuova

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.616Z

Situata e gripit nuk është alarmante

Qarkullimi i Gripit pandemik n popullat nuk sht n nivel alarmi, pavarsisht se numri i viktimave nga ky grip ka mbrritur n pes, ku rasti i fundit ishte nj 18-vjeare nga Kuova, e cila ishte dhe n muajin e 8-t t shtatzanis. Sipas specialistve situata sht normale nga 334 t prekur 12 jan t shruar n QSUT

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.276Z

Historia e dhimbshme e mësueses, pas divorcit ish-bashkëshorti dhe ish-vjehrra i marrin djalin

Pasi i ka dhënë fund një martese të vështirë, Egla, një mësuese nga Kuova, është përballur me një problem tjetër pas divorcit mungesën e të birit, Argi. Për disa viteve në një shtëpi ku ushtrohej dhunë fizike dhe psikologjike, frika më e madhe e Eglës është kujdestaria e dja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.550Z

Kërko çfarë të duash komunizmin, bizantin, familjet e mëdha

Libri/ Për herë të parë botohet enciklopedia rajonale e Beratit Pas nj pune disavjeare, shtpia botuese “Jonalda” i jep n dor lexuesit nj enciklopedi pr qarkun e Beratit. Autor i veprs sht gazetari Zylyftar Plaku. Natyrisht, sht nj nism private, por botimi ka rndsi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama