Rezultate te kerkimit per termin: +Kuptimin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.577Z

Hillary: Ska bërë seks në kuptimin e vërtetë të fjalës

Hillary Clinton besonte se i shoqi i saj, Bill, nuk kishte bërë seks në kuptimin e vërtetë të fjalës me ndihmësen e tij, Monica Lewinsky gjatë kohës që ishte president i SHBA. Këto janë pohimet e sinqerta të ish- Zonjës së Parë, bërë për një mikeshën e saj të ngushtë në v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.305Z

Berisha: Rama travestit, jo në kuptimin erotik

Lidhur me të dhënat e shumta që po dalin nga formularët e "dekriminalizimit" për sa i takon ndryshimit të emrave të mjaft politikanëve dhe funksionarëve të tjerë publikë, ka reaguar në Facebook ish-kryeministri Sali Berisha. Deputetit demokrat ka shprehur gjithë indinjimin e tij për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.421Z

Qeveritë ia kanë humbur kuptimin Rrugës së Kombit

Share Pikëkalimi kufitar i Morinës, dikur i etiketuar si Bradenburgu i shqiptarëve dhe më vonë si Porta lidhëse mes shqiptarëve për njerëzit dhe mallrat, ditët e fundit është zbrazur, kryesisht nga kamionët që transportojnë mallra në të dy anët e kufirit. Tarifa e çimentos, e ve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.220Z

6 simbole të famshme që nuk kanë kuptimin që ju besoni

Shenja e zemrës nuk tregon dashurinë, as ajo e paqes, paqen; po kështu as peshku i kristianëve nuk ka domethënien që njihet gjerësisht! Mos u çudisni, për më tepër lexoni artikullin më poshtë… Shenjat Çdo ditë të jetës tonë u kemi atribuuar një lloj domethënie simbole

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.281Z

Zbuloni kuptimin e nishaneve ne fytyren tuaj

pZbuloni kuptimin e nishaneve ne fytyren tuaj varesisht nga pjesa e fytyres ne te cilen ndodhen ata Se pari kontrolloni fytyren tuaj per nishane e me pas shikoni diagramin e meposhtem per ti identifikuar ata ne fytyren tuaj dhe kuptimin qe kanep pPozicioni nga 1 deri ne 3p pSi femije jeni rebel dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.247Z

Suada Sherifi tregon emrin e vajzës dhe kuptimin |FOTO

Transmetuar më 17.09.2016 - 14:53 Pak ditë më parë ajo u bë nënë, duke përjetuar emocione të forta të papërshkrueshme. Ish- Miss Albania, Suada Sherifi ndërsa e ka rimarrë disi veten pas lindjes, zbulon dhe emrin e va

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.331Z

Vasili: Nëse politika nuk vë të parën fëmijët, e ka humbur kuptimin

 Në kuadër të festës së 1 qershorit, kryetari i LSI Petrit Vasili së bashku me ministren e Integrimit Klajda Gjosha ndoqën nga afër një ekspozitë me piktura realizuar nga fëmijë të moshave të ndryshme. Vasili theksoi se e ardhmja e fëmijëve duhet të jetë në fokus të politik

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama