Rezultate te kerkimit per termin: +Kurbin

Total: 2831
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.882Z

Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidente

Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidente E merkure 27 Shkurt 2013 1420 p styletext-align justify p Superstrada Lezhe-Kurbin 209 aksidenteNe superstraden Lezhe Kurbin udhetimi jo vetem eshte i mundimshem por ne shume raste ka rezultuar fatal per drejtuesit e mjeteve Ne kete aks rrugor mungon ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.393Z

Kurbin, pranga 5- ishzyrtarëve, abuzuanme detyrën

TIRANE- Ish drejtori i Zyrës Vendore të Punësimit në Kurbin dhe 2 ish specialistë të kësaj zyre si dy shtetas të tjerë janë vënë në pranga pasi akuzohen se në bashkëpunim me njëri-tjetrin gjatë vitit 2008 dhe 2009 kanë krijuar dosje fiktive të papunësisë për rreth 85 persona. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.510Z

Kurbin, vritet 20-vjeçari pas një sherri

Një 20-vjeçar ka mbetur u vrarë si pasojë e plagëve të shkaktuara nga të shtënat me armë zjarri në rrethin e Kurbinit. Viktima është shtetasi Edmir Hasnerizaj, raporton TCH. Siç njoftojnë burimet policore, 20-vjeçari ka gjetur vdekjen pas një zënke për motive të dobëta. Ngja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.183Z

Kurbin vrasje ne tentative ndalohet autori

Policia ka bere te mundur arrestimin e shtetasin Skender Koliqi 49 vjec banues ne qytetin Mamurras te rrethit Kurbin. Ndalimi i tij eshte bere ne ekzekutim te Urdhrit te Prokurorise se rrethit Gjyqesor Kurbin pasi ky shtetas dyshohet si autor per ngjarjen e ndodhur me date 18.02.2011 ne qytetin e Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.865Z

PD: Nuk i njohim zgjedhjet në Kurbin

Partia Demokratike, dega Kurbin, nuk njeh rezultatin e zgjedhjeve lokale të 21 qershorit në Kurbin pasi, sipas demokratëve, ato nuk përmbushën asnjë standard minimal demokratik. Përmes një deklarate, Partia Demokratike deklaron se nuk e njeh shtetasin Artur Bardhi për kryetar Bashkie, nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.175Z

Kurbin: Pranga të rinjve, vidhnin materiale kompjuterike

Policia ka bërë të mundur sot ndalimin e shtetasit Simon Gjoka, 23 vjeç, banues në qytetin e Milotit të rrethit Kurbin. Ndalimi i tij u bë pasi ky shtetas në bashkëpunim me shtetasin A.Alia, 17 vjeç, banues në fshatin Malbardhë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.955Z

Kurbin, arrestohet për vjedhje 36-vjeçari

Një 36-vjeçar është arrestuar gjatë orëve të mbrëmjes së djeshme pasi akuzohet për vjedhjen e një banese në Kurbin. Burime nga policia e Kurbinit bëjnë me dije se është arrestuar 36-vjeçari Alfred Krosi i ci

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama