Rezultate te kerkimit per termin: +Kurse +Edi +Rama

Total: 4275
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.775Z

Dajti nxjerr krimet e Bllokut, kurse Edi Rama nxjerr Ermonelën

Duhet seriozitet dhe qetësi për të përgënjeshtruar pikëpërpikë sajimet e përditshme të një PS-je, të një partie që nuk e ka haberin se si bëhet opozitë - dhe kuptohet vetiu - aspak politikë. Merret me mend, përpos hamendësimeve, aludimeve e katapultimeve shkak-pasojë. Kësaj radh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.226Z

Berisha: Të vizitohet Edi Rama

22-12-2013 / Gazeta 55 Ish kryeministri: Vizita e Ramës tek psikiatri është jetike për të ardhmen e marrëdhënieve tona me SHBA, BE, NATO-n dhe botënIsh kryeministri Sali Berisha i këshillon Edi Ramës një vizitë tek psikiatri. Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.551Z

EDI RAMA KUNDER EDI RAMES

Edi Rama është i dënuar sot të ketë përballë kundërshtarin më të rreptë të mundshëm për të, që është Edi Rama. Ai ka kundërshtar të djeshmen e vet. Kështu u ndodh, herët a vonë, të gjithë liderëve autokratë që në agim të karrierës i përdorin parimet dhe aksiomat demo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.036Z

Të fala nga Edi Rama!

Dritan Prifti Në 21 prill 2008, Sali Berisha dhe Edi Rama me kartonët që urdhërojnë në Parlament ndryshuan Kushtetutën e vendit, të cilën socialistët e kishin aprovuar me referendum popullor në vitin 1998. Saliu këtë  Kushtetutë kishte ëndërruar prej vitesh dhe e fitoi nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.349Z

PD: Edi Rama mashtroi me skenarin grek

Partia Demokratike ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po mashtron për financat publike. Koordinatorja për mediat, Silvi Bardhi theksoi se Rama ka gënjyer kur ka deklaruar se gjendja e financave publike është e rëndë dhe rreziku i rënies në skenarin grek është real. Deklarata e PD-së M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.783Z

Nikoll Lesi: Pse Edi ka frikë nga Rama?

Nga Nikoll Lesi Për dreq i njoh të dy; edhe Blushin, edhe Ramën. Me të parin na lidh miqesi e hershme në media se e kisha gazetar dhe kryeredaktor të Koha Jone ndër vitet e vështira 1992-1997, kurse Edi Ramën si bashkëpunëtor të gazetës. Blushi me Ramën ka qenë miq shumë të ngush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.118Z

KEMI GABUAR- THA EDI RAMA!

Nga Ylli MANJANI A mund të quhen gabime bëmat e tyre?! Burimet natyrore NAFTE e GAZ i dha me koncesion firmave Azere, të njohura për mashtrim ndërkombëtar dhe për pastrim parash korrupsioni. Fakt që e denoncojnë gazetarë, media e agjenci të huaja. Infrastrukturën gjithashtu me PPP dhe Ko

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama