Rezultate te kerkimit per termin: +Kurveleshi

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.532Z

Kurveleshi si pjesë e HimarësBalancohet popullsia e minoritetit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Harta e re territoriale rikthen në vëmendje debatin e minoriteteve. Propozimi i deputetëve të majtë për ta nxjerrë Himarën njësi më v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.278Z

Ja se si Shqipëria përfundoi në Kanabistan!

Nga Sali Berisha Te gjithë drejtuesit, çunat e krimit jane nga kryeqyteti europian i Kanabisit, Tepelena! Ketu me poshte keni listen e kanabisteve nga kryeqyteti europian i kanabisit, Tepelena, qe shnderruan Shqiperine me sukses te plote ne Kanabistan! - Haki Çako, Drejtori i Përgjithshëm i Po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.723Z

Kurveleshi pret me armë policinë në mbrojtje të kanabisit, Tahiri has rezistencë në vendlindje

Tepelene- Në luftën për asgjësimin e parcelave me kanabis të ndërmarrë nga Ministria e Brendshme, ministri Saimir Tahiri ka hasur rezistencë pikërisht në Tepelenë, vendi i tij i i origjinës. Por, jo vetëm, sipas denoncimeve të bëra nga PD në seancën parlamentare të 29 nëntorit 201

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.959Z

Debore edhe ne Gjirokaster

brbrPas shirave masive te rene gjate javes se kaluar edhe ne qytetin e Gjirokastres kane filluar sot reshjet e debores Ashtu sic ishte parashikuar debora nisi te bjere qe ne oret e mengjesit dhe ka perfshire tashme gjithe qarkun jugor Zonat e prekura me shume jane Zagoria Kurveleshi dhe Frasheri Me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.026Z

Rama: Ndryshimet në polici janë bërë vetëm sipas ligjit

Interpelanca për Didin PD, Ristani: Është tepelenizuar Policia e Shtetit Gjashtë orë seancë Seanca e Kuvendit pati 6 orë debat mes mazhorancës dhe opozitës për çështjet e integrimit të vendit. Përfaqësuesit e grupeve parlamentare mbajtën qëndrimet e tyre mbi procesin e integrimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.535Z

Territorialja, Himara kalon njësimë vete, jo zonë minoritare

Të tjera rreth shkrimit Kurveleshi, pjesë e njësisë së Himarës Vendorët, 2 muaj kohë për vërejtjet Shqipëria kalon me 39 njësi, zvogëlohet territori i Tiranës TIRANE- Krimi i një Himare si zonë me shumicë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.225Z

Premci: Lazarati nuk mund t’i beje karshillek shtetit

“Qarku juaj ka qene dhe mbetet gjithmone problematik ne kultivimin e bimeve narkotike”, ka pohuar dje drejtori i Pergjithshem i Policise se Shtetit, Ahmet Prenci, ne nje takim ne qytetin e Gjirokastres. Sipas tij, terrenet e thyera dhe pa pronare te lumit te Bences, zonat e thella te Krasit, Pro

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama