Rezultate te kerkimit per termin: +Kush

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.617Z

Kush i theri, kush i shpërndau dhe kush i mori pakot me mish?

Kryeministri Sali Berisha ka deklaruar në një konferencë për shtyp se janë shpërndarë pako me mishin e qengjave dhe deshve, ashtu siç ai kishte kërkuar. Por rreth këtij procesi dihet shumë pak. Kështu, Ministria e Bujqësisë, që ishte caktuar nga Berisha si udhëheqëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.297Z

Kush është e jëma dhe kush e bija?!

Share Abbey Clancys konsiderohet si një nga femrat më elegante në Britani. Gruaja e futbollistit Peter Crouch është gjithomë në qendër të vëmëndjes kur shfaqet në publik. Por, nëse do të shohësh mamanë e Abbey, Karen atëherë kuptohet lehtësisht përse jo ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.535Z

FOTOT/ Kush është vajza dhe kush është e dashura

Një foto e postuar nga aktori 38-vjeçar Dean Gaffney, ka bërë që rrjeti të shpërthejë në komente. Ai ka pozuar me dy vajzat e tij binjake, që janë 19 vjeç, dhe të dashurën e tij, e cila është vetëm 23 vjeç. Por, nuk është vetëm ai babai i famshëm, që e ka të dashurën në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.603Z

Fotot: Shkatërrimi, ja kush gjuajti dhe kush i udhëhoqi

Nga fotografitë e LSA, shquhet qartë identiteti i protestuesve të sotëm, të cilët goditën institucionin e bashkisë me domate, karrota, presh dhe vezë. Protestuesit gjithashtu vendosën një mur rrethues metalik, të shkulur nga Liqeni. Pjesa më e madhe e tyre janë të rinj. Dallohjet nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.809Z

FOTOT/ Kush është mamaja dhe kush vajza, nga këto?

Ato janë nënë e bijë. Por, nëse i sheh, e ke të vështirë të bësh dallimin se kush është nëna dhe kush është vajza. Bëhet fjalë për 42-vjeçaren Georgie Smedley dhe vajzën e saj 19-vjeçare Jazz.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.240Z

Kush eshte Gerrard?

Kush nga te dy eshte Steven Gerrard? Mos u trembni, kapiteni i Liverpool nuk ka nje vella binjak natyror, por qe prej sot e tutje ai do kete nje “binjak” ne muzeun Madame Tissaud. Kopja prej dylli do vendoset ne hapesirat e muzeut qe prej vitesh kopjon figurat me te shqyara te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:09.527Z

Paga 13: Kush punon ha, kush nuk punon ha e pi"

Është bërë e zakonshme që, çdo fundviti, të gjithë punonjësit që punojnë në marrëdhënie punë në sektorë të ndryshëm, të shpërblehen me një pagë, e cila nuk dihet se sa është, vetëm thuhet që është në dy paga për titullarët e lartë. Sa është ky shpërblim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama