Rezultate te kerkimit per termin: +Kutia

Total: 1992
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.688Z

"Kutia" rifillon aventura

Se bashku me te papriturat dhe surprizat, qe e shoqerojne "Kutia" do te rikthehet serish ne ekranin e Televizionit Kombetar Klan. Nje format i suksesshem, qe ka gjetur terrenin e duhur ne nje ekran po kaq te suksesshem e natyrisht edhe me nje drejtues teper profesionist. Enkel Demi do te jete cdo te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.961Z

Kutia e “Zezë”

Në momente të caktuara të zhvillimit historik të një vendi, politika e ditës nxjerr si argumente politike, ligje, veprime apo objekte që marrin një konotacion te veçantë psh.Dushku, Gërdeci, Tuneli, Rruga, anëtari i KQZ etj.Edhe këto ditë sendi më i përdorur në zhargonin polit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.235Z

Zbulohet kutia e Shën Joan Vladimirit

Kutia e shenjtorit ballkanas, Shën Joan Vladimiri, gjallon tashmë në qytetin e Elbasanit. I mitizuar si "mbret" i Shqipërisë, Serbisë e Bullgarisë, kutia e argjendtë, që mund të ketë mbajtur një pjesë të kockave të tij, ka "fjetur" prej më tepër se dy shekujsh, në një familje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.945Z

Kutia “e zezë”

Në momente të caktuara të zhvillimit historik të një vendi, politika e ditës nxjerr si argumente politike, ligje, veprime apo objekte që marrin një konotacion të veçantë, p.sh. Dushku, Gërdeci, tuneli, rruga, anëtari i KQZ-së etj. Edhe këto ditë sendi më i përdorur në zhargonin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.016Z

Kutia e zezë e helikopterit sillet në Tiranë për ekspertizë

Kutia e zezë e helikopterit të Forcave të Armatosura të rrëzuar në Liqenin e Shkodrës do të sillet në Tiranë. Ajo është marrë në dorëzim nga Prokuroria e Shkodrës. Do jenë ekspertët shqiptarë në bashkëpunim me ata të Eucopter dhe ekspertët amerikanë që do të punojnë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.641Z

Të dhënat nga kutia e zezë: Lubitzi shpejtonte

Të dhënat nga kutia e zezë e dytë që u gjend në vendin ku u rrëzua aeroplani "Germanwings" vërtetojnë se bashkë piloti Andreas Lubitz me qëllim e ka rrëzuar aeroplanin. Të dhënat bëjnë të ditur se ai në mënyrë konstante e ka rritur shpejtësinë derisa aeroplani ka shkuar ka male

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.863Z

Berisha socialistëve: Do ju nxjerr nga kutia!

Tiranë, 8 prill, NOA Update Në zgjedhjet e ardhshme elektorale, nuk do të ketë më kuti votimi, komisione apo fletë votimi, prandaj nuk do të ketë më as vend për ngritje akuzash se votat u vodhën. Një fakt të tillë e ka pohoi gjatë fjalës së tij në Kuvend, kryeministri Beri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama