Rezultate te kerkimit per termin: +Laguna

Total: 563
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.036Z

Laguna Blu dhe langaraqët

Nga Lutfi Dervishi* Ka njerëz që mendojnë se këta që kemi në krye janë banditë! Nuk jam dakord. Këta nuk janë banditë! Do të ishte kompliment ti quaje banditë! Këta janë langaraqë. Ka një dallim mes banditit dhe langaraqit! Një qeveri banditësh bëhet e fortë me të fortit, nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.121Z

Disa FOTO të jashtëzakonshme nga Laguna e Karavastasë

Laguna e Karavastasë duket se është kthyer në identitet. Deputeti socialist i kësaj zone, Erjon Braçe, thotë se në park është kthyer qetësia dhe mbi të gjitha, janë shtuar pelikanët e rrallë të kësaj zone. Ai ka postuar disa foto, të cilat janë bërë nga fotografi i AP, Hektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.293Z

Ngrin laguna Kune-Vain në Lezhë

Këto pamje ju përkasin lagunës Kune-Vainit në Lezhë. Prej 5 ditësh uji në këto laguna ka ngrirë dhe niveli i akullit arrin deri në 7 cm. Ky fenomen konsiderohet i radhë, pasi nuk kishte ndodhur prej disa vitesh në këtë zonë. Por ngrirja e ujit ka penalizuar dhe sektorin e peshkimit, d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.517Z

Laguna, Panariti hap tenderin për tokat e Karavastasë

Jepen me qira 87 ha tokë. Ndërkohë, Aldo Bare kërkon në gjykatë trojet që ka pasur në pronësi Zamir Alushi Ka një interes të madh për shfrytëzimin e lagunave detare dhe tokat përreth tyre. Nisur nga kjo, Ministria e Bujqësisë i ka vënë në listë këto zona për t’i dhënë m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:11.943Z

ZYRTARE: Ja marrëveshja e Samir Manes me komunitetin e Laguna Blu

Bordi dhe Grupi i Zgjeruar Koordinator per ndalimin e ndertimeve private ne terrenet sportive te kompleksit Laguna Blu, kanë shpërndarë një njoftim për shtyp, ku përshkruajnë detajet e marrveshjes mes tyre dhe biznesmenit Samir Mane. Në njoftimin për shtyp thuhet se nje perfaqesi e bano

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.623Z

Dëshmitari: Si u privatizua laguna e Karavastasë

20/06/2009  “Pas privatizimit punëtorët se ngritën zërin. Ata që guxuan ta bënin e pësuan keq” Peshkatari Llambi Ndini pohoi se laguna ruhej ditë-natë nga ushtarët e Aldo Bares Procesi gjyqësor kundër të pandehurve që akuzohen si pjesëmarrës në kryerjen e disa krimeve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.790Z

Moto GP Marquez fiton ne Laguna Seca

Marc Marquez ka fituar Cmimin e Madh të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Në cirkuitin e Laguna Seca, spanjolli i Hondës ka lënë pas Stefan Bradl (Honda) dhe Valentino Rossi (Yamaha). Episodi që përcaktoi garën ishte parakalimi i Marqu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama