Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmeve +Teki +Dervishi

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.635Z

Redaksia e NOA bashkohet me dhimbjen për ndarjen nga jeta të publicistit Dervishi

Redaksia e Agjencisë Kombëtare të Lajmeve NOA, ndan me familjarët, miqtë, të afërmit dhe kolegët e të ndjerit Teki Dervishi, dhimbjen për ndarjen nga jeta të publicistit të mirënjohur. Redaksia e NOA vlerëson se humbja e Dervishit është një humbje e rëndë për publicistikën shqip

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama