Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.827Z

LAJMI I MADH DHE LAJMI I VOGËL

FATOS BAXHAKU Në 1996-n, në redaksitë e Tiranës, mbërriti një lajm nga një fshat i Myzeqesë. Sipas traditës, që zuri fill asokohe dhe që më pas u shndërrua në një veçori gati krahinore, vajza fare të reja, të trishtuara, të gjendura në një udhëkryq për të cilin nuk i kishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.772Z

Solidarizim me gazeten "Lajmi"

Deklarate solidariteti e Unionit te Gazetareve te Shqiperise ne mbeshtetje te redaksise se te perditshmes "Lajmi" ne Shkup Unioni i Gazetareve te Shqiperise shpreh solidaritetin dhe reagimin e vet publik ne mbeshtetje te kolegeve dhe stafit te gazetes se perditshme shqiptare "Lajmi", e cila prej gat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.079Z

Lajmi i beftë

Dinim se Presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte mbërritur në Uashington, i ftuar për të marrë pjesë, në festën amerikane të Ditës së Falenderimeve. Mes gazetarëve të Kosovës, në Televizionin Shqiptar, qarkullonte si thashethem, mundësia për një takim e Presidentit amerikan Bi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.372Z

Jolie shtatzene, pergenjeshtrohet lajmi

Pergenjeshtrohet lajmi per shtatzenine e aktores Angelina Jolie. Ka qene zedhenesi i saj, Geyer Kosinsky, qe ka deklaruar se Jolie nuk pret femije. Disa dite me pare revista “In Touch” publikoi lajmin se 33 vjecarja ishte serish tre muajshe shtatzene. Por revista citonte edhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.332Z

FOTOT/ Lajmi një: Zeni lë pushimet për të marrë pjesë në protestë. Lajmi dy: Bashës nuk i ikën zëri

Shkëlzen Berisha ka lënë pushimet e tij jashtë shtetit, për të marrë pjesë në protestën e sotme të opozitës. Kuptohet, jo në krah të Arminës, por të humoristit Julian Deda. Lajmi i dytë është se Lulzim Bashës nuk i iki zëri. Kjo, jo vetëm prej stërvitjeve që ka bërë, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.742Z

Ku eshte lajmi

Skënder Minxhozi - Dy net më parë, ish-zv.kryeministri dhe ministri i Mbrojtjes i mazhorancës aktuale, deklaroi vendimin e pakthyeshëm për të lënë grupin e tij parlamentar, si hapi i parë i largimit definitiv nga partia. Gazmend Oketa nd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.366Z

Palin ne Desperate Housewives, pergenjeshtrohet lajmi

Pergenjeshtrohet lajmi i publikuar se fundi ne disa gazeta se kandidates per zv/presidente, Sarah Palin i eshte kerkuar te luaje nje rol ne serialin “Desperate Housewives”. Producentja ekzekutive e filmit, Sabrina Wind ka deklaruar per “New York Times” se ideja p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama