Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzitbr

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.457Z

Sekuestrohet mbi nje ton droge vinte nga Lazarati

foto ilustruese Durres 9 mars 2014 NOAal- Policia e Durresit sekuestroi sot mbi 1 ton droge ne zonen e Gjirit te Lalzitbr br Ne lidhje me kete operacion policia ben te ditur disa detaje ajo shprehet se furgoni me te cilin po transportohej lenda narkotike eshte ndjekur qe nga Laz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.075Z

Mbytet nje burre duke u lare ne det te Gjiri i Lalzit

Foto arkiv PUBLICITET Dita e plazhit u mbyll ne menyre fatale sot per nje burre pasi u mbyt ne detin te Gjiri i Lalzitbr br Ngjarja ndodhi ne oret e pasdites raporton noaalbr br Mehdi Sela 47 vjec banor i zones kishte shkuar ne Gjirin e Lalzit per te pushuarbr br Ai e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.029Z

Dallget nxjerrin nje kufome ne bregdet tek Gjiri i Lalzit

PUBLICITET Durres 24 gusht 2014 NOAal- Dallget kane nxjerre nje kufome ne breg te detitbr br Kufoma e nje mashkulli rreth 50 vjec eshte konstatuar sot nga pushues tek plazhi i Gjirit te Lalzitbr br Forca te shumta policia mberriten ne vendngjarje per te zbardhur rrethanatbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Berisha Po perzini biznesmenet

Transmetuar me 22092016 - 1213 Tirane 22 shtator 2016 NOAal- Ish- Kryeministri Sali Berisha akuzon qeverine se po debon biznesmenet e huajbr br Duke folur ne seancen e sotme parlamentare pas largimit te biznesmenit te dhunuar Fidi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.685Z

Rrahja e investitori libanez dyshohet se u porosit nga biznesmene te ndertimit

Largimi i biznesmenit libanez me pasaporte amerikane qe i hoqi Shqiperise nje investim ne Gjirin e Lalzit ka shkaktuar jo vetem debate ditet e fundit por edhe hetime si administrative nga ministria e Drejtesise ashtu edhe nga policia shte zgjeruar rrethi i te dyshuarve per rrahjen e libanezit Faadi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.037Z

Skena befasuese te Gjiri i Lalzit reagon policia VIDEO E PLOTE

Disa skena befasuese u publikuan diten e sotme ne Facebook te nje incidenti qe ka ndodhur dje te Gjiri i Lalzitbr br Nje vajze adoleshente duket se eshte dehur nga konsum pijesh alkoolike dhe ka humbur kontrollinbr br Video e plote qe publikoi ne YouTube gazetari AT dhe qe e gjeni me posht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.956Z

Toka tek Gjiri i Lalzit Manjani Te shkarkohet gjyqtarja e Durresit

Transmetuar me 26092016 - 1451 Tirane 26 shtator 2016 NOAal - Ministri i Drejtesise Ylli Manjani deklaroi sot se do te kerkonte shkarkimin e gjyqtares se gjykates se Durresit qe dha vendimin per pronen ku do investonte biznesmeni lib

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama