Rezultate te kerkimit per termin: +Largohet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.194Z

Huntelaar nuk largohet

Drejtori sportiv i Milanit, Ariedo Braida, ka insistuar se sulmuesi Klaas-Jan Huntelaar nuk do të largohet nga klubi gjatë këtij muaji. Reprezentuesi holandez kishte kërkuar të largohet nga San Siro, në mënyrë që t’i shtojë gjasat e paraqitjes në Kampionatin Botëror, pas mungesës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.718Z

Fellaini nuk largohet

Mesfushori i Evertonit, Marouane Fellaini ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga klubi pas interesimit nga lideri i Premierligës, Chelsea. Reprezentuesi belg ka shkëlqyer në Everton gjatë këtij sezoni pas transferimit nga Standard Liege në verën e vitit 2008. Mirëpo, ai ka theksua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.467Z

Pato nuk largohet

Drejtori i Milanit, Ariedo Braida, ka insistuar se e ardhmja e Alexandre Patos është në San Siro. Sulmuesi brazilian spekulohet se mund të largohet nga klubi në fund të këtij sezoni. Por, Braida ka mohuar sugjerimet se Pato është i pakënaqur në Milan. “Këto spekulime të medieve ja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:53.422Z

Rooney nuk largohet

Sulmuesi i Manchester Unitedit, Wayne Rooney ka insistuar se nuk planifikon të largohet nga Old Trafford. Ylli anglez spekulohej se mund të shitet për të përmirësuar gjendjen financiare në klub ndërsa thuhej se kërkohet nga gjiganti spanjoll Barcelona. Mirëpo, Rooney ka theksuar se nuk ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.879Z

Zarate nuk largohet

Mauro Zarate synon të mbetet në Lazio sepse është i lidhur ngushtë me tifozët e klubit, ka theksuar vëllai dhe menaxheri i tij, Sergio. Sulmuesi argjentinas spekulohet se mund të largohet nga Lazio në fund të këtij sezoni, ndërsa kërkohet në Premierligë nga Arsenal, Liverpool dhe Ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.471Z

Pastore nuk largohet

Disa nga klubet e mëdha evropiane duhet të heqin dorë nga përpjekjet e tyre për transferimin e Javier Pastores nga Palermo në fund të këtij sezoni. Chelsea dhe Inter janë përmendur si klube të interesuara për argjentinasin, i cili ka filluar të bëjë emër në Itali pas ardhjes në fi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.487Z

Manchester United, Largohet Chicharito

Javier Hernandez ka vendosur të largohet nga Manchester United. Sulmuesi meksikan është i pakënaqur me minutazhin në ekip dhe ka njoftuar menaxherin David Moyes se dëshiron të shitet. I njohur me nofkën Chicharito, ka njoftuar trajneri David Moyes se dëshiron të largohet nga Manchester Uni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama