Rezultate te kerkimit per termin: +Last +Chance

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.164Z

Rama congratulates the democrats for the birthday of PD; this feast fins the country in politicl crisis

After the last majority-opposition conflicts, the socialist leader has found the opportunity to reemphasise once more the importance of elections according to the standards demanded by the internationals , int the birthday of Democratic Party. In a press conference for the Albanian democrats Rama sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:22.087Z

Këlyshi i parë i klonuar nga një qen i ngordhur |FOTO

Transmetuar më 27.12.2015 - 22:47 Një çift i ri kanë paguar 67 mijë paund për të pasur një këlysh të klonuar nga qeni i tyre i dashur, që ngordhi papritur. Laura Jacques dhe Richard Remede, nga West Yorkshire, Britani e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.532Z

Clooney me gjashtë nominime

Filmbërësi Jason Reitman, i cili gjithashtu na e ka dhënë filmin zbavitës ‘Juno’, ka mbërthyer një tundje për regjisorin më të mirë. Aktorët e filmit ‘Nine’, Nicole Kidman, Penelope Cruz dhe Sophia Loren, vijojnë me pesë kategori, derisa ‘Avatar’ dhe ‘Inglourious Baster

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.800Z

"Slumdog millionaire" triumfon ne "Golden Globe"

Filmi indian "Slumdog millionaire", nje film me buxhet te vogel realizimi, ka shperthyer para filmave rivale te studiove te medha duke fituar kater cmime ne ndarjen e "Golden Globe Awards" ne ceremonine e mbajtur ne Beverly Hills. Ne nje mbremje gala shoqata e Holliwudit per Shtypin e Huaj, ndau cmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.483Z

E dashura e re e Kedirës tregon fizikun e saj seksi

Temperaturat po bien, por jo për modelen Stefanie Giesenger. 19-vjeçarja gjermane thuhet se është e dashura e re e futbollistit Sami Kedira. Good night ? A photo posted by Stefanie Giesinger (@stefaniegiesinger) on Dec 10, 2015 at 1:45pm PST Missing you! A photo posted by Stefanie Gies

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.368Z

Mbaron ASK Film Festival

Të mërkurën përfundoi edicioni i dytë i ASK Film Festival. Dita e dytë e tij kaloi në frymë të një gare nacionale, ngase përveç Shkollës Amerikane në Prishtinë (ASK) me filmat a tyre morën pjesë edhe shkolla të mesme nga Gjakova, Ferizaj, Prizreni, e Gjilani. Ndryshe, gjatë festiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.565Z

Fushatë për kapjen e kriminelëve nazistë

Nën moton "Më mirë vonë se kurrë" qendra Simon Wiesenthal do të zbulojë edhe kriminelët e fundit nazistë që kanë mbetur. Çdo informacion për gjetjen e tyre qendra e shpërblen me deri në 25.000 euro. "Fjala është p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama