Rezultate te kerkimit per termin: +Lavdrim +Muhaxheri

Total: 252
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.087Z

Rishfaqet Lavdrim Muhaxheri

E përditshmja italiane “Il Giornale” informon se xhihadisti i shumë përfolur kosovar Lavdrim Muhaxheri është shfaqur me anë të një fotografie në sitet online të propagandës dhe përkrahësve së ISIS. Në këtë fotogtafi Lavdrim Muhaxheri mban pranë një armë kallashnikov A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.063Z

Lavdrim Muhaxheri i paralizuar?!

Terroristi kosovar i ISIS, Lavdrim Muhaxheri, nuk ka hyrë as në Maqedoni dhe as në Kosovë. Ai nuk ka lëvizur për asnjë moment nga streha e tij brenda Shtetit Islamik në territoret e pushtuara në Siri. Shërbimet inteligjente nga dy vendet hedhin poshtë zërat e para disa ditëve, se një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.454Z

Plagoset xhihadisti shqiptar Lavdrim Muhaxheri

br br Lavdrim Muhaxheri i njohur gjeresisht ne media kohet e fundit per shkak te pamjeve me koken e prere te nje djali qe postoi ne Facebook ka mbetur i plagosur ne Siribr br br br Ne shtepine e Lavderim Muhaxheritbr br Muhaxheri pjesetar i grupeve ekstremiste islamike mesohet se eshte plago

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.449Z

Plagoset Lavdrim Muhaxheri

Lavdrim Muhaxheri, i cili tashmë është shpallur në kërkim ndërkombëtar, është plagosur gjatë luftimeve në Siri. Kështu ka bërë të ditur një mik i Muhaxherit, i cili lutet që ai të kthehet në front bashk&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.064Z

Lavdrim Muhaxheri i paralizuar?

Lavdrim Muhaxheri, terroristi kosovar i ISIS, nuk ka hyrë as në Maqedoni dhe as në Kosovë. Madje, ai nuk ka lëvizur për asnjë moment nga streha e tij brenda Shtetit Islamik në territoret e pushtuara në Siri. Lajmi mësohet se pranohet edhe nga shërbimet inteligjente, të cilat hedhin posht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.595Z

Mediat kosovare: Vritet terroristi Lavdrim Muhaxheri

IRAK- Lavdrim Muhaxheri, kosovari i përfolur për aktin e tij barbar, ku shfaqej në foto duke i prerë kokën një siriani, ka humbur jetën sot. Lajmi bëhet i ditur nga mediat kosovare, referuar dhe televizionit kurd KNNC. Portali kosovalbaner.com, ka theksuar se terroristi shqiptar nga Kosova,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.877Z

Terroristi Lavdrim Muhaxheri, i rekrutuar nga BIA serbe

Lavdrim Muhaxheri po bënë kërdinë në Siri. Djali nga Kaçaniku vazhdon të jetë lajm gjithandej ku jetojnë shqiptarët, por edhe me gjerë. Ai u shfaq në Facebook duke prerë kokën e një të riut në Siri, në ditën kur formacioni terrorist ISIS (shteti i Irakut dhe Shami-Siria) kreu masa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama