Rezultate te kerkimit per termin: +Lavdrimi

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.349Z

Lavdrim Muhaxheri është gjallë, argëtohet me miq në plazhet e Sirisë

PRISHTINE-Terroristi shqiptar Lavdrim Muhaxheri është gjallë dhe argëtohet me djem në plazhe. Ndjehet i lumtur mes tyre. Kështu ka thënë bashkëluftëtari i tij, Fitim Llavdrovci. Ai ka publikuar edhe një foto, ku shihet Lavdrimi. “Lavdrimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.806Z

Demaçi: Ajo që bëri Lavdrimi është egërsi, s’ka lidhje me islam

Veprimtari i shquar i çështjes kombëtare, Adem Demaçi ka fol për Indeksonline lidhur me fotografitë e publikuara të Lavdrim Muhaxherit, i cili shihet duke ia prerë kokën një të riut në Siri. Demaçi këtë e ka quajtur si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.184Z

Rishfaqet Lavdrim Muhaxheri vret të riun me antitank, më pas flet shqip

Përveçse me prerje kokash dhe vrasjesh me armë, tani militantët e ISIS vijnë me një tjetër lloj vrasjeje barbare. (Kujdes pamjet janë të rënda duhet të shihen nga persona mbi 18 vjeç) Në videon shokuese të shpërndarë nga ISIS, tregohet ekzekutimi i një të riu me Bazuka (armë që g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.508Z

Në tokën e Shamit kundër kufarëve

Ka javë që Kjani Muhaxheri nuk po e lë të qetë ndjesia atërore. Djali i tij, Lavdrimi, është njëri prej luftëtarëve kosovarë në Siri. “Jam krenar dhe ndjej dhimbje”, thotë ai kur pyetet çfarë mendon ai p&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.810Z

Reportazh nga Kaçaniku/ Rruga drejt terrorizimit e Lavdrimit që pret koka

Lavdrim Muhaxheri është rritur jetim, pa nënë. Fqinjët e përshkruajnë si djalë të mirë, derisa filloi të bëhej fanatik fetar, në fundin e vitit 2010. Gazeta Express ishte në lagjen ku u rrit terroristi, në Dushkajë të Kaçanikut, ashtu sikurse edhe në Xhaminë ku u inspirua ai dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.785Z
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.681Z

Lavdrim Muhaxheri duke bërë bomba në Siri (Foto/Video)

Emri i Lavdrim Muhaxherit tani më është i njohur për publikun kosovar. Ai është udhëheqësi i grupit të luftëtarëve shqiptar atje tani e disa muaj. Deri më sot nuk kanë munguar videot dhe fotografit e tij nga Siria ku ai bënë thirrje për luftë. Madje shihet edhe duke shqyer pasaport

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama