Rezultate te kerkimit per termin: +Lazios

Total: 1230
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.864Z

Tare, skaut i Lazios

Aventura e Igli Tares në postin e drejtorit sportiv të Lazios, sipas të gjitha gjasave, do të merr fund para kohe, edhe pse shqiptari sipas kontratës duhet të qëndrojë në këtë pozitë deri në vitin e ardhshëm. Por, kjo nuk do të thotë se Tare do të largohet nga klubi i kryeqytetit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.408Z

Benitez në planet e Lazios

Rafa Benitez është duke u përfolur për stolin e trajnerit të Lazios, pas kërkesës së Edy Reja për largim. Oferta për dorëheqje e Rejas u refuzua nga presidenti i Lazios, por situata mbetet e tensionuar te klubi italian, me tifozët që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.832Z

Cana, pjesë e projektit të Lazios

Në Lazio po has vështirësi të gjejë vend në formacionin e parë, por po konfirmohet si një alternativë ideale për ekipin Biancocelesti. Mirëpo, Lorik Cana konsiderohet si një lojtar i rëndësishëm i projektit të Lazios. “Cana është një lojtar i madh dhe jo rastësisht është p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.421Z

Cana, afër Lazios

Lorik Cana mund t’i bashkohet Lazios gjatë verës. Drejtori sportiv i Biancocelestëve, Igli Tare, ka konfirmuar se bisedimet veç kanë filluar, ndërsa është optimist se mesfushori kosovar do të përfundojë në Itali. Lazio është e gatshme t’i shpenzojë 4.5 milionë euro për 27

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.966Z

Del Neri Ndeshja ndaj Lazios jo vendimtare

Trajneri i Juventusit Luigi Del Neri mendon se ndeshja e te dieles mbrema ndaj Lazios nuk do ta vendose titullin ne Serie A. Nuk mendoj se ndeshja ndaj Lazios eshte vendimtare per sezonin. Do te jete e rendesishme ne nivelin psikologjik por kampionati vetem sa ka filluar theksoi Del Neri. Strategu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.801Z

Totti mungon ndaj Lazios?

Roma ka marrë disa lajme zhgënjyese dhe mund të jetë pa kapitenin Francesco Totti në derbin e qytetit përballë Lazios. Trajneri Vincenzo Montella duket se nuk do ta ketë sulmuesin me përvojë për derbin e fundjavës ndaj Biankocelestëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.812Z

Cana shpetimtari i Lazios

Lorik Cana ka qenë lojtari më i mirë i Lazios në barazimin që bardhekaltërit morën në transfertën e Sampdorias. Kapiteni i Shqipërisë ka shënuar golin e barazimit 1-1 në minutën e 94 të ndeshjes duke i dhuruar një pikë skuadrës së tij.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama