Rezultate te kerkimit per termin: +Lech +Poznan

Total: 75
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:04.937Z

Edgar ani drejt Lech Poznan

E ardhmja e Edgar Çanit duket se do të vazhdojë në kampionatin elitar në Poloni, Ekstraklasa. Destinacioni i sulmuesit të Kombëtares shqiptare duket se do të jetë Lech Poznan-i. Sipas mediave polake, futbollisti i Kombëtares shqiptare ka nisur bis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.755Z

Liga e Evropes Lech Poznan habit Juven

Juventusi nuk ka arritur te marre fitore para tifozeve te saj perballe modesteve te Lech Poznan. Zonja e Vjeter u shtang dy here nga Artjoms Rudevs 14 dhe 30 i cili i dha avantazhin e dyfishte te tijve. Me pas ne fund te pjeses se pare 45-1 Giorgio Chiellini shfrytezoi gabimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.265Z

Tifozët e Lech Poznan: Stop islamizimit

Refugjatët sirian janë të padëshiruar nga tifozët e skuadrës polake Lech Poznan. Këta të fundit e bojkotuan ndeshjen e skuadrës së tyre në Evropa Ligë ndaj Beleneses. Arsyeja e bojkotit të këtij takimi, ishte protesta e tifozë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.782Z

Lech Poznan surpriza e kupes UEFA

Lech Poznan eshte supriza e vetme e ndeshjeve te kupes UEFA e cila eshte kualifikuar per here te pare ne 1/16 e Kupes UEFA duke lene jashte gare francezet e “Nensi”. Ne grupin E, Milani dhe Volfsburgu jane ndare ne barazim 2-2, nje ndeshje qe me shume u ka sherbyer trajnereve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.963Z

Bakaj shkëlqen në Europë, realizon edhe ndaj Lech Poznan(Video)

Elis Bakaj nuk ndalet më. Për të 4-ën ndeshje radhazi, sulmuesi shqiptar ka gjetur rrugën e rrjetës me skuadrën e tij Shakhtyor Soligorsk dhe e ka bërë sërish në Europa League. Pas 2 golave të realizuar ndaj uellsianëve të Connahs Q dhe finalizimit ndaj Dynamo Brest në kampionatin bje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.512Z

Eliminohet Juventusi B45 kualifikon Cityn

Lech Poznan ka eliminuar nga Europa League gjigantin italian Juventus ndersa nga ana tjeter Manchester City siguroi kualifikimin fale nje Mario Balotelli ne forme te jashtezakonshme. Juventusi pati nje mori rastesh ndaj skuadres polake por ishin vendasit ata qe nen kushte te veshtira klimatike ia d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.859Z

Udineze mban ruan nderin e ekipeve italiane

Udine - Udineze është ekipi i vetëm italian që arriti të kualifikohej për në 16 më të mirat e Kupës Uefa. Ekipi italian arriti të marrë një fitore të ngushtë 2-1 kundër Lech Poznan vetëm në fund të takimit. Golin e triumfit e shënoi Antonio di Natale në minutën e 90-të. Mi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama