Rezultate te kerkimit per termin: +Lefter +Kokes

Total: 9
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.280Z

Agron Duka rrëzon deklaratat e Lefter Kokës: Do jem deputet i PR për katër vite

Kandidati i Partisë Republikane në Durrës, Agron Duka, ka rrëzuar deklaratat e Lefter Kokës se ai do bashkohet me koalicionin e majtë pas zgjedhjeve. E ndjej për detyrë që të garantoj elektoratin tim, atë të Partisë Republikane, nën siglën e së cilës jam kandidat p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.180Z

Deklaratat e Lefter Kokës, PS e e bojkoton. Vangjush Dako: Nuk e marr seriozisht

Shpërthimi i Lefter Kokës tregoi pjesën e dukshme të situatës mes Partise Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, lëvizje që tregojnë temperaturën në rritje të tensionit mes Metës dhe Ramës. Këta njerëz tashmë të interesuar qoftë nga të ardhurat apo qoftë nga push

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.790Z

Meta: Pse Lefter Koka erdhi ne LSI

Lideri i LSI-se shpjegoi dje arsyet se pse ish-kryetari i Bashkise se Durresit, Lefter Koka, iu bashkua partise se tij. "Une dua t'ju pergjigjem, se LSI eshte nje force politike e hapur, qe lindi si nevoje per nje perfaqesim sa me te gjere dhe sa me te hapur dhe per fat te keq, si rezultat i ngushti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.249Z

Dhurata e Bes Kallakut per ministrin e Mjedisit

Ministri i Mjedisit Lefter Koka ka marre sot nje dhurate te vecante Besart Kallaku ose sic njihet ndryshe Besi i Portokallise i ka dorezuar Kokes personalisht nje pale cizme Koka e cileson kete dhurate nje surprize shume te bukur ne komentin e lene ne Facebook Nje pale cizme pune nga Besart Kallaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.819Z

KQZ i jep mandatin e Kokës, Klodiana Pashkaj

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve i ka kaluar sot Klodiana Pashkaj mandatin e deputetes, mandat i cili është lënë nga ministri Lefter Koka. Ministri i Mjedisit Lefter Koka ishte zgjedhur si deputet në Qarkun e Durrësit, por me tu emëruar ministër ai hoqi dorë nga mandati i deputetit. Kësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.808Z

Sezoni i pyllezimit Ministri i Mjedisit prezanton projektin ne Lezhe

Ministri i Mjedisit Lefter Koka mbolli nje peme ne lagjen “Beselidhja” ne Lezhe, qe simbolizon nisjen sezonit te pyllezimit ne te gjithe vendin. Sipas Kokes zonat e degraduara, zonat e mbrojtura dhe ato urbane do te kene vemendjen e Ministrise se Mjedisit. Ai tha se ky do te jete nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.541Z

Akuzat e Kokës, reagon Dako: Do ta merrni përgjigjen më 18 qershor

Kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako u është përgjigjur sërish akuzave të ministrit të Mjedisit nga radhët e LSI, Lefter Koka. Dako shprehet se nuk merret me llafe, por me punë dhe se të gjithë ata që akuzojnë përgjigjen do ta marrin në 18 qershor. “Unë nuk merrem me lla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama