Rezultate te kerkimit per termin: +Lek

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.760Z

Fondet vjetore, PD përfiton 79 mln lekë, PS 75.2 mln lekë

TIRANË- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të shqyrtojë sot projektvendimin për shpërndarjen e fondeve vjetore partive politive për vitin 2012. Referuar të dhënave të këtij drafti, Partia Demokratike do të marrë nga buxheti i shtetit ga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.501Z

Ndoci mbi fenomenin Lek Plepi

Gjatë javës së kaluar ishte përhapur  një lajm me titull: "Frederik Ndoci, menaxher i Lek Plepit". Lidhur me kete kantautori i skenave shqiptare, Ndoci, ka bere te ditur se me Lekën i kishte rënë rasti të njihej gjatë këtij vit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.035Z

"Ma fal një lek"

Duke pirë qetësisht një kafe me miqtë, e madje duke folur për pushimet dimërore që afrojnë, ndjen se dikush të prek lehtë te krahu. Kthehesh e bezdisur, se të kanë lënë përgjysmë fjalinë për një hotel të shtrenjtë, ku planifikon të shkosh për disa ditë. Ai që të ka bezdis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.876Z

Shkmbimet tregtare me Turqin, mbi 18 miliard lek

Gjat 8 mujorit t ktij viti, shkmbimet tregtare me Turqin, kapn nj vler prej 18 miliard e 917 milion lek. Instituti i Statistikave publikon se vlera e importeve llogaritet 17 miliard e 48 milion lek, ndrsa eksportet 1 miliard e 869 milion lek. Shifrat e msiprme tregojn se eksportet shqiptare jan ende

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.382Z

Tirane, 1 usd u ble me 96.6 lekë, ndërsa 1 euro me 138.90 lekë

TIRANË- Euro drejt rënies. Në Agjencitë e Këmbimit Valutor të Tiranës një euro u ble me 138.90 lekë dhe u shit me 139.50 lekë. Ndërsa një dollar u ble sot mesatarisht me 96.6 lekë dhe u shit me 97.10 lekë.     

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.213Z

Lek Plepi kenge per Rita Oren

Njeri prej kengetareve me te cuditshem ne mbare trojet shqiptare, shpeshhere i cilesuar si fenomeni Lek Plepi, ka bere nje kenge ku falenderon Rita Oren, duke e falenderuar ate per Diten e Pavaresise. Kenga quhet "Thank You Rita Ora" dhe si zakonisht edhe ne kete rast, Lek Plepi e ka bere muziken dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.853Z

ldquoZhvleresohetrdquo vota vetem 2000 lek

Dymijë lekë një votë. Kaq ka kushtuar vota e një studenti të qytetit të Korçës për kandidatin e majtë për postin për kryetar bashkie të këtij qytetit, zotin Sotiraq Filo. Fiks Fare zbuloi  abuzimet e Shtabit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama