Rezultate te kerkimit per termin: +Lek +Gjoni

Total: 182
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.326Z

Gjin Gjoni mashtroi per pasurine

Për herë të parë një gjyqtar kallëzohet penalisht dhe përfundon vetë përpara drejtësisë për çështjen e pasurisë, atë që të gjithë e thonë nën zë, por asnjëri asnjëherë nuk k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.761Z

Naccedilo Gjoni ne konflikt te hapur interesi

Ministri i Drejtësisë, Nasip Naço ka folur paraditen e së enjtes lidhur me rastin e gjyqtarit Gjin Gjoni, duke insistuar se ai duhet të bëjë transparencë për pasurinë e tij. Në një prononcim për mediat, Naço ka th&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.562Z

Gjoni: Refuzimi për ushtarakët, shkel Kushtetutën

Deputeti i PS Partia Socialiste do të mbështesë shtresën e ushtarakëve lidhur me trajtimin financiar të tyre, aktualisht të përpjesëtuar më katërsh nga qeveria e Sali Berishës. Deputeti i saj, Ilir Gjoni, ka denoncuar dje Aktin Normativ t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.368Z

Gjoni: Refuzimi për ushtarakët, shkel Kushtetutën

Deputeti i PS Partia Socialiste do të mbështesë shtresën e ushtarakëve lidhur me trajtimin financiar të tyre, aktualisht të përpjesëtuar më katërsh nga qeveria e Sali Berishës. Deputeti i saj, Ilir Gjoni, ka denoncuar dje Aktin Normativ t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.835Z

Gjoni, hoqi dorë nga kompaniady muaj para se të kallëzohej

TIRANE- Ndryshe nga deklarata e gjyqtarit të Apelit Gjin Gjoni, se pasuria që ILDKP i referohej në kallëzimin penal i përket gruas së tij Elona Çaushi, kontratat noteriale tregojnë diçka të kundërt. Dy muaj më parë një ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.451Z

Guvernatorja në detyrë e BSH-së Elisabeta Gjoni sot para Prokurorit 

Guvernatorja në detyrë, Elisabeta Gjoni pritet të merret në pyetje ditën e sotme në Prokurorinë e Tiranës në lidhje me skandalin e Bankës së Shqipërisë nga ku janë vjedhur 713 miliardë lekë.Ditën e djeshme tre an&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.799Z

S’deklaruan pasurinë,ILDKP nga  100.000 lekë gjobë 9 zyrtarëve

TIRANË - Inspektorati i Lartë i Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive dhe Konfliktit të Interesave ka gjobitur ditën e sotme disa zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Lartë me nga 100.000 lekë. Në listën e zyrtarëve të gjobitur bi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama