Rezultate te kerkimit per termin: +Letren

Total: 1649
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.160Z

Maqedoni reagimet per letren e Fyle

Maqedoni reagimet per letren e Fyle E premte 22 Shkurt 2013 1505 p styletext-align justify p Maqedoni reagimet per letren e FylePas letres se eurokomisioneri per zgjerim Shtefan Fyle i cili i kerkon paleve ne Maqedoni zgjidhjen e krizes ka ardhur reagimi i dy partive kryesore ne vend VMRO-DP

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.742Z

Pergjigjen per letren e Kadarese e ka shkruar... Sali Berisha

Kush e ka shkruar letren-pergjigje per Ismail Kadarene Ajo ishte nenshkruar me emrin e Lulzim Bashes por nje krahasim mes tekstit te saj dhe disa fjalimeve te ketyre diteve te Sali Berishes nxjerr te dhena vertet impresionuese. Me poshte ndodhen ne rend krahasimor teksti i letres-pergjigje per z. Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.595Z

Lexoni letren me te shemtuar te divorcit

0 brbr brbrDan i cili u divorcua nga bashkeshortja e tij Connie pas 14 vitesh i ka derguar asaj letren me te shemtuar te divorcit duke i kerkuar ne te te kthehet pasbrbr brbrAi e nis ate duke thene se ky largim mes te dyve po e ben ate te humbe shume gjera te cilat nuk i toleron dotbrbr brbrUne jam

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.097Z

Pergjimet prokuroria ka dyshime per letren e zyrtarit italian

Prokuroria e Tiranes thote se letra e ish-Drejtorit te Policise Italiane Alessandro Pansa ne formen e mberritur ne Prokurorine Shqiptare nuk mund te konsiderohet si material proceduralbr br Sipas organit te akuzes kjo leter nuk ka firme vule dhe date si dhe nuk ka te percaktuar se me cfare cile

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.934Z

Gaza, Hamasi i dorezon letren Obames

Levizja radikale palestineze Hamas ka arritur t’ia dorezoje letren presidentit amerikan Barak Obama. Departamenti amerikan i Shtetit ne Uashington ka konfirmuar se levizja ekstremiste palestineze i ka dorezuar nje leter per kreun e Shtepise se Bardhe presidentit te Komisionit me Jas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.208Z

Ministria reagon per letren e hapur per “Butrinti 2000”

Pak pas letres se nenshkruar nga aktoret me ne ze te skenes shqiptare per mosmbeshtetjen e Festivalit Nderkombetar te Teatrove “Butrinti 2000” nga MTKRS-se, ka nje reagim. Ne letren, si pergjigje nga Ministria e Kultures shkruhet: “Keshilli i Kultures, mbledhur me 29 shkurt 2008, pasi e shqyrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.726Z

Berisha vlereson letren e presidentit Bush

Kryeministri Sali Berisha pershendeti diten e djeshme letren qe Presidenti i Shteteve te Bashkuara te Amerikes George E. Bush i ka derguar Senatit amerikan ne te cilen theksohet se senati duhet te pershpejtoj procedurat per ratifikimin e Protokollit te Anetaresimit te Shqiperise dhe Kroacise. Keshtu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama