Rezultate te kerkimit per termin: +Lezh

Total: 3788
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, merret peng fmija

Lezh (start)- Nj fmij 6-vjear sht marr peng n banesn e tij, n ort e para t mngjesit t sotm n Lezh. M Prega, n klas t par, sht marr peng nga 25-vjeari Gzim Marku. Policia, e cila sht lajmruar pr pengmarrjen ka mbrritur n vendin e ngjarjes, ndrsa ka nisur hetimet pr t gjetur fmijn e marr peng, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.632Z

Lezhë,betonizohet zona arkeologjikeDr.Monumenteve:Shkelet ligji

TIRANË - Zona arkeologjike në Lezhë ka nisur të betonizohet nga bashkia e cila ka nisur ndërtimin e një objekti, që sipas Drejtorisë së Monumenteve ndalohet me ligj.Kjo situatë ka përplasur Bashkinë e Lezhës me Drejtorinë rajonale

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.624Z

Lezhë, vdes i aksidentuari

Një njeri ka vdekur sot pasdite nga një aksident rrugor në Lezhë, konkretisht në autostradën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Mabë. Dhe viktima, sipas policisë, është 52-vjeçari, Dedë Kulli, banor i Mabës shkruan Shekulli.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.521Z

Lezhë, konflikti mes të rinjve, plagosen dy persona

LEZHË-Gjashtë shtetas janë konfliktuar sot në qëndër të qytetit të Lezhës. Sipas zyrës së shtypit pranë policisë së Lezhës, ngjarja e ndodhur në lagjen "Beslidhja" të qytetit të Lezhës, në afërsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, lirohet fmija i marr peng

Lezh (start)- Gjashtvjeari q u mor peng sot n mngjes n zonn e Lezhs, sht ln i lir, pas negociatave q policia zhvilloi me autorin. Fmija mbahej peng n zonn e Gjadrit, nj fshat n Lezh. Lirimi i fmijs erdhi pasi drejtori i policis s Lezhs u angazhua drejtprdrejt me pengmarrsin. Gzim Marku, 25 vje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.559Z

Lezhë, plagoset 24-vjecari, prangosen autorët

LEZHË- Një 24 vjecar është plagosur me armë zjarri tip pistoletë në fshatin Kolsh të Lezhës. I plagosuri është Përparim Hasani, i cili aktualisht po mjekohet në spitalin e Lezhës dhe është jashtë rrezikut për j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.715Z

Lezhë, arrestohet nga SHKBinspektori i Krimit Ekonomik

LEZHË - Një oficer policie është vënë në pranga mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Burime nga uniformat blu, kanë bërë të ditur se, Nënkomisari Mark Tuci është vënë në pranga nga Shërbimi i Kontrollit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama