Rezultate te kerkimit per termin: +Lezhs

Total: 68
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.353Z

Viktima e Lezhs, shtetas italian

Policia ka arritur t idetifikoj personin q u gjet i vdekur n makinn e tij mbrmjen e djeshme n qytetin e Lezhs. Viktima sht italian dhe quhet Pascuale Peruzi. Makina me t ciln udhtonte shtetasi italian u prplas me nj fadrom dhe m pas mori flak duke marr jetn e drejtuesit t mjetit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

25 nxns shtrohen n spital

Lezh(start)- Rreth 25 nxns t shkolls s Fush Kuqes jan drejtuar sot n spitalin e Lezhs, me simptoma helmimi. Pakoja ndodhej n ambientet e shkolls, ndrsa mbi t shkruhej se lnda ishte e rrezikshme. T rinj t tjer, kryesisht t moshs 16,17,18 vje, ia jan drejtuar sot spitalit, pr t zhvilluar kontrolle.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.657Z

Tentoi trafikimin e adoleshentes, arrestohet 22-vjeçari

Shkodr Nj 22-vjear u arrestua dje nga policia e Lezhs nn akuzn e shfrytzimit t prostitucionit n rrethana rnduese dhe trafikim t femrave t mbetur n tentativ. M.Malocaj, lindur dhe banues n Trush t Shkodrs, u prangos mngjesin e s shtuns pas denoncimit t nj adoleshenteje. Policia tha zyrtarisht se 22-

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Helmohen nxnsit

Lezh (start)- T paktn 10 nxns gjimnazist dhe dy msues t tyre jan helmuar sot n nj shkoll n zonn e Fush Kuqes, n rrethin e Lezhs. Nxnsit jan helmuar, pasi kan hapur nj pako me lnd vdekjeprurse, e cila paralajmronte se ishte nj lnd e rrezikshme, por megjithat nxnsit nuk kan nguruar pr t hapur qesen.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.040Z

Lufte me policine, nje nga grabitesit mbetet i vrare, plagoset polici

Policia e Lezhs ka konfirmuar zyrtarisht pasditen e sotme, ngjarjen e raportuar pasdreke ku nj person u qllua pr vdekje n shkmbim zjarri me uniformat blu. Ngjarja ndodhi pasditen e s Shtuns, rreth ores 14.45, ne vendin e quajtur Ura e Cenit ne Lagjen “Beslidhja” te qytetit Lezhe. Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.601Z

Eagle Mobile, vijon në Lezhë aksioni për pastrimin e ambienteve

Eagle Mobile ka vijuar fushatn e aksionit t pastrimit t ambienteve n qytete t ndryshme, me sloganin “Nj me natyrn”. Drejtues t Eagle, zyrtar t lart t Ministris s Arsimit dhe Ministris s Mjedisit s bashku me m se 200 nxns ksaj her ishin n Lezh ku pastruan 3 zona t ndry

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.060Z

Lezh, lirohet fmija i marr peng

Lezh (start)- Gjashtvjeari q u mor peng sot n mngjes n zonn e Lezhs, sht ln i lir, pas negociatave q policia zhvilloi me autorin. Fmija mbahej peng n zonn e Gjadrit, nj fshat n Lezh. Lirimi i fmijs erdhi pasi drejtori i policis s Lezhs u angazhua drejtprdrejt me pengmarrsin. Gzim Marku, 25 vje,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama