Rezultate te kerkimit per termin: +Liamin

Total: 463
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.084Z

Thashetheme per Liamin Liami ka pelqyer Anilen dhe Anila Liamin

Edgari dhe Lorena dalin ne kopsht dhe fillojne qe te bisedojne midis tyre lidhur me Metin dhe menyren se si po ndihet ai meqe eshte ne nominim vetem me Lorenen. Edgari mendon se Meti eshte i frikesuar dhe se nuk i jep shkas as Edit qe te mund te beje ndonje debat me te dhe se kjo eshte per faj te fr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.738Z

Ermali per Liamin Do tia bej valixhet gati

Ermali nxehet nga situata e krijuar ku banoret po flasin vetem per te dhe Francesken dhe e kthen vemendjen nga Liami i nervozuar sepse sipas tij Liami ua ka thene kete banoreve te tjere pa folur me pare me ate personalisht. Ne nje fare menyre ai ia ka arritur qellimit sepse deklaroi se do te bente q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.950Z

Franceska ngacmon Liamin Liami sdo qe te fleje me mua

Teksa vazhdon biseda ne sallon atje shkon edhe Franceska e cila fillon te hedhe batuta me Liamin. U fiken dritat e pyet Liami ndersa ajo ia kthen duke thene Po te ishin fikur do te isha diku tjeter dhe qesh duke e pasur fjalen per Ermalin. Flori e pyet se me cilin nga banoret ka fjetur mbreme dhe aj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.424Z

Banoret argetohen kercejne Genta komente per Liamin

Banoret jane energjik ne mengjesin e sotem dhe shijojne muziken e servirur ne sfond nga Vellai i Madh. Graciano e Ermali kercejne mbi vazon e luleve ne sallon e me pas ata zhvendose ne oborr ku u bashkohen dhe Gerta e Liami. Ermali komenton njeren nga kenget ne sfond duke i thene Gertes se po kercen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.316Z

Ola Dua te shoh Arbrin e Liamin ne nominim Graciano-Gertes Lidhu me Arbrin e Liamin

Graciano e Ola qendrojne ne oborr duke komentuar debatin qe Graciano ka bere me pare me Gerten e Liamin. Ai i tregon Oles se cfare i ka thene Gertes ndersa Ola shprehet se me ne fund Tani e ka gjetur veten. Ola tregon se Gerta e ka pyetur mbreme per cfare kane folur me Erionin por ajo nuk i eshte pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.169Z

Thashetheme per Liamin dhe marredhenien e tij me Gerten

Graciano Genta dhe Franceska ndodhen ne dhomen e ndenjes dhe bisedojne per Liamin. Ata bejne thashetheme per lojen e Liamit duke thene se ai tashme eshte kuptuar. Graciano u thote vajzave se ka degjuar Liamin qe sipas tij ka thene se do te acaroj Edin deri ne piken qe ai ta godase dhe ne kete menyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:18.871Z

Ola dhe Tani Gerta e pelqen Liamin Edi Liami na prish pune

Dritani dhe Grandiola vazhdojne qe te flasin me njeri-tjetrin edhe pse banoret e tjere hyjne brenda. Grandiola e pyet se cmendim ka ai per Gerten. Dritani fillon qe te flase per lojen e saj me banoret e tjere brenda shtepise. Dritani mendon se Gerta kerkon qe te shfaqet si njeri pozitiv qe mundohet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama