Rezultate te kerkimit per termin: +Lidhur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.740Z

A e ke lidhur qenin?

Fatos BaxhakuMarrëdhëniet e shqiptarëve me kafshën besnike përgjatë historisë analizohen në këndvështrim historik nga Fatos Baxhaku. Nga trajtimi i ashpër deri te gjakmarrja e shkaktuar për vrasjen e një qeni HISTORI/FOLKLOR FATOS BAXHAKU Kush mendon se ne shqiptarët kemi një id

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.121Z

Diskutojne Mund te lidhesh ne BB nese je i lidhur jashte Ermali eshte i lidhur

Biseda midis banoreve brenda shtepise vazhdon ende. Ata diskutojne per marredhenien qe mund te kete nje banor i shtepise nderkohe qe mund te kete nje lidhje jashte. Franceska thote se nuk mund te gjykoje nje njeri vetem prej faktit qe eshte i lidhur jashte shtepise sepse sipas saj kushtet jane te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.871Z

Brae i lidhur me krimin

I menjhershm ka qen reagimi i Partis Demokratike, lidhur me akuzat e rnda q u hodhn nga opozita n drejtim t familjes s kryeministrit. Zdhnsi i PD, Gerti Bogdani hodhi akuza ndaj Braes si t lidhur me disa segmente t krimit. Duam ti rikujtojm opinionit publik se Erion Brae sht i skeduar si bashkpuntor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.628Z

I lidhur që në djep!

Nga Magdalena Ramohito   Djepi ka qenë, jo vetëm për shqiptarët, por për gjithë fshatarët e botës, shtrati i prehjes, gjumësjellësi, besoj jo shumë tërheqës për fëmijët e lëvizshëm dhe energjikë, në të kundërt shumë i dashur për ata të zbërdhuqurit. Kam bindjen se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.003Z

Clooney e Bullock te lidhur

George Clooney e Sandra Bullock janë lidhur me njëri-tjetrin? Aktori 50-vjecar dhe kolegia e tij kanë kaluar shumë kohë bashkë gjatë xhirimeve të "Gravity", filmit fantastiko-shkencor. Aktorët kanë kaluar disa mbrëmje bashkë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.989Z

Meta: Berisha i lidhur me krimin

Kryetari i Lvizjes Socialiste pr Integrim Ilir Meta, deklaroi sot se kryeministri Berisha sht nj prej trafikantve m t mdhenj t ktij rajoni i lidhur me trafiqe nga m t ndryshme. Padyshim q sensibilizimi i madh i mediave ktu lidhur me lidhjet e nj personi t ndaluar n Bosnj, por t par n shum ekrane tel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.711Z

LSI-ja hesht lidhur me SHISH-in

Ka tri ditë që bëhen reagime e mbahen qëndrime lidhur me emërimin në krye të SHISH-it të Visho Ajazit, dhe me shkarkimin e Bahri Shaqirit. Bien në sy sidomos socialistët, të cilët po  e interpretojnë këtë gjest si një ndër më domethënësit që Berisha ka bërë gja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama