Rezultate te kerkimit per termin: +Lienen

Total: 26
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.192Z

Bogu: “Dua të prish planet e Ibrës”

“Me Kombëtaren e Shqipërisë u prisha planet Portugalisë e Danimarkës, tani është radha e Suedisë së Ibrahimoviçit”. Kjo është deklarata e bujshme e Erjon Bogdanit, sulmuesit kryesor të përfaqësueses sonë të futbollit, dhënë faqes italiane të internetit, Italsports.it, pak o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.449Z

Skela-Mynih 1860, ka një kontratë në mes

 Leonard KarajErvin Skela është pothuajse një futbollist i Mynih 1860.Lajmi bëhet i ditur nga mediat gjermane të cilat kanë intervistuar si drejtuesit e skuadrës baraveze të Bundesligës së dytë dhe fantazistin e kombëtares shqiptare ditën e shtunë pas takimit miqësor Grojter Fyrt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.210Z

Danimarkë - Suedi, ndizen gjakrat

Derbi i shumëpritur skandinav, Danimarkë-Suedi, në “Parken Stadium” mund të përcaktojë edhe të ardhmen e njërit prej dy ekipeve në finalet e Kampionatit Botëror 2010. Dy rivalet e përjetshme do të takohen pas dy vjetësh sërish në këtë stadium, qysh kur një nga tifozët danezë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.681Z

S’dorëzohet Berisha

Besart Berisha nuk po kalon momente të mira në Arminia Bielefeld. Mediet gjermane kanë raportuar se trajneri Ewald Lienen mund ta zhvendosë sulmuesin kosovar në ekipin dytë. Por, këtë mundësi e ka përjashtuar vetë 25 vjeçari. Ai synon t’i sigurojë vetës hapësirë sa më të madhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.336Z

Olimpiakos, firmosin Ibaza dhe Romedahl

Olimpiakos i Pireut, skuadra greke që do të përballet me Besën e Kavajës në turin e dytë eliminator të Ligës së Europës, konfirmoi blerjen e katërt gjatë merkatos së verës. Arial Ibagaza, ish-lojtar i Valenxias, firmosi një kontratë dyvjeçare, pasi mbërriti në parametra zero. Me

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama