Rezultate te kerkimit per termin: +Lightning

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.510Z

E frikshme, momenti kur rrufeja godet tarracën e shtëpisë

Një video e mahnitshme shfaqet në rrjete sociale ku duket momenti  i mahnitshëm kur një rrufe godet vetëm disa metra larg një njeri që filmon ngjarjen e frikshme. Daniel Model, 38 vjeç, po admironte stuhinë që po afrohej nga tarraca e tij në Gjerstad, Norvegji, kur rrufeja u përplas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.534Z

Pemën e godet rrufeja, por mënyra si digjet është e habitshme

Ky është një moment dramatik kur një pemë shpërthen në flakë pasi është goditur nga një rrufe. Por ajo që e bënë të habitshme këtë fenomen është që pema filloi të digjej në brendësi të saj, ndërsa pemët nuk janë prekur. Ky fenomen ndodhi në Arkansas të Shteteve të Bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.621Z

Vetëtima fluturuese, SHBA tregon muskujt me avionin e ri

Këtë javë për herë të parë në ushtrimet ushtarake amerikane merr pjesë edhe "Lockheed Martin" me avionin luftarak F-35 Lightning (Vetëtima), që është edhe një hap në zhvillimin e programit të armatimit më të madh të Pentagonit, kanë thenë zyrtarë të Aviacionit të Luftës së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.300Z

iPhone 5 do të kushtojë të paktën $1800

Të gjithë kanë mbledhur paratë për të blerë një iPhone 5, 16 GB i cili thuhet se kushton 199$, por nuk është ashtu siç duket dhe në SHBA, nëse blen një iPhone 5 duhet të lidhësh një kontratë dy vjeçare.Dhe kontrata kushton rreth 1440$, dhe ju nuk do të mund të përdorni iPhone 5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.471Z

Dy luftanije amerikane me 4 mijë marinsa zbarkojnë në Mesdhe

Rreth 4 mijë marinsa  amerikanë të grupit ARG kanë mbërritur në Detin Mesdhe pas kalimit në Kanalin e Suezit, njofton marina amerikane. Grupi është i përbërë edhe nga një anije luftarake USS Wasp (LHD 1) dhe anije tjetër USS Whidbey Island (LSD 41) iu bashkua të enjten flotës amerik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.538Z

I shpëton në mënyrë të pabesueshme këtij aksidenti (FOTO)

Share Një 20-vjeçare është tmerruar dhe për pak ka gjetur vdekjen, kur një kamion ka hipur mbi makinën e saj, duke e shtypur pothuajse plotësisht. Vajza e re ishte duke udhëtuar me një Nissan Micra, kur makina e saj është rrafshuar nga një kamion. Vajza e re pa kamionin duke u rrokul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.367Z

Julianne Hough me albumin parë të zhanrit kantri

Kërcimtarja profesioniste, Julianne Hough, është bërë një artiste shumë popullore pas pjesëmarrjes në programin televiziv "Dancing with the Stars", "Kërcim me yjet”. Kërcimtarja 19-vjeçare është këngëtare e muzikës kantri. Kohët e fundit ajo nxorri në treg albumin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama