Rezultate te kerkimit per termin: +Ligjeve

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:43.489Z

PS, deputetët e ligjeve hartojnë axhendën e ligjeve

Për t’i dhënë jetë mirëkuptimit të arritur mes palëve parimisht për nisjen e diskutimit nga e para të nismave ligjore me 3/5-at, grupi parlamentar socialist me kërkesë të kryetarit Edi Rama, ka mandatuar deputetët socialistë të komisionit të Ligjeve që të hartojnë planin e detaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.145Z

Opozita braktis Komisionin e Ligjeve

0 brbr brbrDoreheqja e Ilir Metes nga posti i Kryetarit te Kuvendit eshte per demokratet kusht i panegociueshem per vijimin normal te jetes parlamentarebrbr brbrNe Komisionin e Ligjeve opozita kerkoi nga kreu i Kuvendit te njejten pergjegjshmeri sikunder 4 vjet me pare pas shfaqes se nje videoje ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.262Z

S'ka monitorim të zbatimit të ligjeve

Në Kosovë vazhdon të ketë mungesë të zbatimit dhe monitorimit të mirëfilltë të ligjeve. Kështu të paktën vlerësojnë disa nga deputetët e opozitës në Kuvendin e Kosovës dhe përfaqësues të Institutit Demokratik të Kosovës (KDI), i cili monitoron punën e Kuvendit.Driton Selmana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.708Z

Debate ne Komisionin e Ligjeve

Dekreti i Presidentit te Republikes per kandidaturen e Alaudin Malaj ne Gjykaten e Larte ka shkaktuar perplasje mes dy aleateve PS dhe LSI ne Komisionin e Ligjeve Ne emer te Levizjes Socialiste per Integrim Spartak Braho ka kerkuar shtyrjen e raportit per dekretin pasi deputetet nuk jane njohur me r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.523Z

“Hesht” Komisioni i Ligjeve

30/09/2009  Mungesa e kryetarit Rusmali shtyn shqyrtimin e projekteve Komisioni parlamentar i Ligjeve ka shtyrë për javën e ardhshme shqyrtimin e disa ligjeve me interes të veçantë në fushën e legjislacionit shqiptar për shkak të mungesës së kryetarit të këtij komisioni, Ilir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.928Z

Komisioni i Ligjeve t

Komisioni Ligjeve nuk ka miratuar rritjen e pagave p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.611Z

Kodi rrugor kalon neKomisionin e Ligjeve

TIRANE-Komisioni i ligjeve miraton me konsensus ndryshimet ne projektligjin e Kodit Rrugor nje prej ligjeve qe kerkojne shumice te cilesuar ne Parlament. Projektligji u miratua me votat e opozites dhe te mazhorances. Miratimi i pr/ligjit te Kodit Rrugor pason miratimin e pr/ligjeve per kodin ajror

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama