Rezultate te kerkimit per termin: +Lihtenshtejnit

Total: 218
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.595Z

Armando Sadiku Ja rezultati kunder Lihtenshtejnit

Sulmuesi i kombetares shqiptare Armando Sadiku ka thene se ne transferten kunder Lihtenshtejnit vetem fitorja eshte rezultati pozitiv per kuqezinjtebr br Ne nje interviste per Supersport Sadiku nenvizoi se barazimi kunder Lihtenshtejnit nuk duhet llogaritur fare pasi lojtaret duhet te kerkojne pat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.513Z

Shqipëria fiton me dinjitet ndaj Lihtenshtejnit

Shqipëria arriti të marrë sonte maksimumin e pikëve ndaj  një kundërshtari modest si Lihtenshtejn. Edhe pse me disa mungesa të theksuara, trajneri De Biasi arriti të marrë 3 pikë të padiskutueshme. Në konferencën për shtyp të ditës së djeshme ai i kërkoi lojtarëve të tij ta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.486Z

Sot Panucci kërkon fitoren e parë ndaj Lihtenshtejnit

Kombëtarja shqiptare zbret sot në orën 18:00 në fushën e Elbasan Arena për të kërkuar fitoren ndaj Lihtenshtejnit, ndeshje kjo e vlefshme për eliminatoret e botërorit Rusi 2018. Tekniku i ri, Christian Panucci do të debutojë sot për herë të parë nën drejtimin e kuqezinjve. I pyetur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.928Z

Agollit i hiqet shiriti ndaj Lihtenshtejnit ja kush do te jete kapiteni

Shqiperia po ben pergatitjet e fundit per takimin qe do te luhet ndaj Lihtenshtejnit De Biasi mesa duket e ka vendosur per formacionin me te cilin do te startoje kete perballje ndersa surpriza ne 11-shen titullare pritet te jete Naser Alijibr br Mbrojtesi i Kaiserslautern ne Bundesliga 2 do te mar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.577Z

Sfidat kunder Lihtenshtejnit dhe Spanjes De Biasi pasuron listen me grumbullime te reja

Ne sfidat e ardhshme per kualifikueset e boterorit Rusi 2018 qe Shqiperia do ti luajen ne datat 6 dhe 9 tetor kunder Lihtenshtejnit dhe Spanjes do te kete grumbullime te rejabr br Nga ekipi U-21 rikthehen sulmuesi Rey Manaj dhe mesfushori i Lokomotives se Zagrebit qe po shkelqen ne Kroaci Eros Gre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.589Z

Kryeministri Fatos Nano priti sot pasdite në një takim të veçantë Ministrin e Punëve të Jashtme të Principatës së Lihtenshtejnit z. Ernst Walsh. Bahkebiseduesit shprehën kenaqesine e ve

Kryeministri Fatos Nano priti sot pasdite në një takim të veçantë Ministrin e Punëve të Jashtme të Principatës së Lihtenshtejnit z. Ernst Walsh. Bahkebiseduesit shprehën kenaqesine e veçantë për këtë kontakt të parë në historinë e marrëdhënieve mes të dy vendeve. Ata ndane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.493Z

Mediat ndërkombëtare: Shqipëria presion Italisë për vendin e dytë

Fitorja e Kombëtares Shqiptare në ndeshjen e djeshme ndaj Lihtenshtejnit nuk ka kaluar pa zhurmë në disa prej mediave më të mëdha në Itali, por edhe jashtë saj. SportMediaset: Shqipëria e Panuçit i afrohet Italisë. Humbja e Italisë në Spanjë kthehet në asist për Shqipërinë, komb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama